Autor Zpráva
kalinova
Profil *
prosím Vás poraďte, v Mozile to funguje i ve starších IE, opera nevím, zatím jsme nezkoušela, ale v posledním IE nic, prázdno -vzhledem k tomu že veškerý důležitý obsah je ve flash, tak to je poměrně katastrofa

jde o stránky http://www.galerieeskort.net/

předem děkuji
Jana Kalinová
Str4wberry
kalinova
Mám Internet Explorer 7.0.5730 a zdá se mi, že se vše zobrazuje správně. Ale rozhodně by stálo za zvážení, jestli vůbec ten flash použít.
Bubák
Mi se v IE6.0 ukázalo tohle:
Alternate HTML content should be placed here.This content requires the Macromedia Flash Player.Get Flash

Ve Firefoxu a v Opeře se mi flash zobrazil. Možná mám v IE starší verze flashe, protože na jiných stránkách se mi v IE flash zobrazuje. A to je zase konec pohádky o stejném zobrazení flashe.
Railbot
veškerý důležitý obsah je ve flash
Tak to je tragédie sama o sobě i bez toho (ne)zobrazení.
milosmid
kalinova
Zkuste uzavřít IE a spustit stažený flashplayer_9_ax_debug.exe, případně bych zkusil odinstalovat pomocí uninstall_flash_player.exe a opět (raději po restartu PC ...?) nainstalovat.
měl jsem stejné problémy, Vaše stránky se mi sice zobrazovaly, ale jiné např. www.kzc.cz klub železničních cestovatelů) nikoli, pomohlo debugovat. Hodně úspěchů, ať se zadaří i Vám. Přeje Miloš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: