Autor Zpráva
FantomX1
Profil
Vzdy pri instalacii Internet Explorer 6 mi na konci instalacii vypise ze instalacia nebola kompletna a mali by ste ju preinstalovat. Pritom mi ukaze sucasti ktore neboli nainstalovane. Stale sa zobrazia tie najdolezitejsie sucasti ako Outlook a samotny IE 6 prehliadac. Pricom podpora pisiem v roznych jazykoch sa nainstalovat podari. Pocitac ziada potom o restartovanie aby sa mohli uviest do pohybu nastavenie prevedene instalaciou.

Po restartovani pocitaca sa vypise hlaska ze instalacia nebola kompletna a dve moznosti. Bud spustit instalaciu znova alebo pokusit sa doinstalovat nenainstalovane sucasti. Ani v jednom a ani v druhom pripade mi ale Internet Explorer 6 nenainstaluje. Neexistuje na to nejaky ***** alebo nieco podobne prosim? Uz som skusil mnoho manualov a troubleshootov ako nainstalovat IE 6 na Windows 98 SE, ale ani jeden navod nebol uspesny a to som kazdy skusil aj niekolkokrat a skontroloval ci som niekde neurobil chybu, ale vsetko som spravil tak ako to malo byt. No neslo to. Prosim o pomoc, dakujem.


Raz mi mamin bratranec spomenul ze IE 5.5 sa neda nainstalovat na Windows 98, ze to proste neberie a preto mu kolega z prace doniesol nejaku specialnu verziu IE 5.5, ktora ide aj na Windows 98. Je to spravca sieti v ivh firme a preto sa mozno do toho aj vyznal. Existuje aj takato alternativa ze by bola aj specialna verzia IE 6, ktora by sa dala nainstalovat aj na Windows 98 SE? Za odpovede vopred dakujem.
Acci
Profil
IE6 funguje úplně normálně na Win98 SE (mám to ověřené na 15 počítačích)
Spikee
Profil
Kedysi som mal IE6 na Win 98 a všetko fungovalo.
Mordae
Profil
Koukni na micro$oft.com, třeba je tam verze pro 9x... Pokud vím, tak NT a 9x nejsou úplně 100% kompatibilní...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0