Autor Zpráva
habendorf
Profil
Jak se vám líbí nová ostrá verze Opery 8?

Mě nějak nenadchla, na první pohled jsem si všiml že má nějaké problémy se zobrazením value u buttonu.

Dále cituju DoubleThinka z http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=49 01 :
* Opera špatně počítá velikost dokumentu a pozicovanými objekty (zvláště spodní DIVy, pozicované jako "bottom:xx" od nějakého pružného elementu jsou uřezány) - stačí ovšem přejet po odkazu s událostí :hover (dojde k refreshi) a vše je jak má být.

Ano, tak přesně to bylo. Bohužel to vypadá, že osmičce už mouseover na hoveru k refreshi nestačí a stále chybuje.

Tak trochu zklamání :o(
Acci
Profil
Nevím, jestli je to má chyba (tedy spíše někde v cache), ale Centrum se mi zobrazilo nějak rozhozeně
habendorf
Profil
Acci: Máš pravdu, je rozhozený.
Sam
Profil *
Nevim jak nová Opera ale stará stojí za bačkoru, jinak zobrazí stránku v normálním režimu a rozhozeně při použití F11 na celu obrazovku, některé DIVy utečou kamsi jinam než mají.
mat
Profil
Acci
habendorf

mě se centrum.cz v nové Opeře zobrazuje dobře, nemám pocit, že by bylo něco někde jinde než má být...
habendorf
Profil
mat: Mě ne. Těžce tam blbne na oskarácká reklama.
mat
Profil
habendorf
máš pravdu, když si stránku otevřu v mozille, vidím to taky... bfu ale určitě nic nepozná, a centrum se taky určitě brzy pochlapí a opraví to...
Radek Hrabůvka
Profil
Sam Opera pro fullscreen nepoužívá css media screen, ale media projection. V jakési diskusi se operáci a firefoxsáci dohadovali, který prohlížeč to dělá podle specifikace, operáci tvrdili, že fullscreen je projection a ne screen.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0