Autor Zpráva
Mišák
Profil *
Nedávno jsem vytvořil nový vzhled stránky www.skauting.cz/krnov. Mám však problém se zobrazením v Internet Exploreru... stránka se načte rozhozeně a vše se spraví až po stisknutí tlačítka "Aktualizovat" ... Je dost možné, že mi ve stylopisu (stylopis zde) chybí nějaký tag, ale ve Firefoxu nemám se zobrazením nejmenší problém... Prosím zkuste si zobrazit tuto stránku ve Firefoxu a v Exploreru a poraďte, čím by to mohlo být... (problém nenastává v rozlišení 800 x 600).
Dr.Silenec
Profil *
Nežli ti pomohu s tvým problémem prosím tě o jednu věc. bylo by krásné určit kódování dokumentu :) mam operu a zde blbne diakritika ;)
Dr.Silenec
Profil *
tak jeste doplněk nejde to ani v IE 6 (diakritika)
Dr.Silenec
Profil *
:-D mimochodem "rozhozene" se mi nezobrazilo ani v jednom :-D
Mišák
Profil *
:-D mimochodem "rozhozene" se mi nezobrazilo ani v jednom :-D
Diakritiku spravím, je zvlastni ze se to nekomu zobrazi rozhozene, a nekdo to má ok...
Mišák
Profil *
Když jsme u toho kódování, nechám si poradit ... nejlepší bude asi ISO-8859-2, že? Já problém se zobrazování diakritiky nemám...
Bubák
Profil
nejlepší bude asi ISO-8859-2
Používej takové kódování, které ti nebude dělat problém. Hlavně doplň meta tag pro kódování.
Dr.Silenec
Profil *
Mně osobně se nejvíce osvědčilo kódování UTF-8 a to z toho důvodu, že je krásně přizpůsobivé :-) ISO neni moc vhodné pro webovky .... to už raději Win kodovani

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0