Autor Zpráva
Dedleg
Profil
Mam problem v opere sa mi nechce nacitat cele logo zasekne sa v 3-stvrte a ked dam ze "Preload"
stale to nefunguje :(

Neviete cim to je ?
Poznamka: Minule mi to nerobilo

Dakujem
Manq
Profil
Dedleg
Na jaké stránce?
Dedleg
Profil
Ale je to len projekt a je len na zaciatku vytvirenia ale je to http://smejko.yw.sk
Tomáš Hanus
Profil
Dedleg
V opeře vše OK
Manq
Profil
Dedleg
Jestli je logo ten ošklivý rozmazaný nečitelný text s absolutně neladícím obrázkem vlevo, tak v Opeře OK.

Zkus CTRL+F5.
Dedleg
Profil
To je sice mozne ale aj ked som nastavil presne parametre ako je width a height aj tak to nejde a pomylil som sa. Ta poznamka to som bol na inom kompe s operov 9 toto je asi opera 7.8.56 .
tiso
Profil
Dedleg - ten obrázok sa ti nepodarilo celý stiahnuť prvý raz (zlé pripojenie, dlhá odozva na serveri, ...), a teraz sa ti zobrazuje s cache Opery. Riešením je naťukať do prehliadača priamo cestu k obrázku a dať refresh, potom sa ti bude zobrazovať dobre...
Tomáš Hanus
Profil
Dedleg
A co jiné? Hoď jsem schválně printscreen, jestli můžeš. Je možně, že se ti logo za něco schovává.
Dedleg
Profil
Rad by som tu dal print screen ale nemozem ftp ho nechce priat lebo je vraj moc velky :(
ale skuste to v mojom kompe: cielova cesta je tu:
\192.168.0.11system (c)Documents and SettingsWindowsMy Documentsprint.bmp
Nox
Profil
Omg, neposílej screeny v BMP, na net nikdy nic v BMP! Dej to do jpg
Dedleg
Profil
nechcu sa tam dat \ dve lomitka
Nox
Profil
Kam? Je to snad stejné jako upload jakéhokoliv souboru...ulož to jako jpg a uploadni to na ftp
Dedleg
Profil
to nejde stale vyhadzuje:

Checking files:
Soubor print.jpg je moc velký. Tento soubor nebude nahrán.
Transferring files to the FTP server:
Manq
Profil
Tak to nahraj třeba na www.edisk.cz
Dedleg
Profil
Uz to mam tiso mal pravdu po jehom to uz funguje .

Aj tak dik vsetkym ... vsetci ste mi pomohli ....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0