Autor Zpráva
Pilda
Profil *
Dělám kostru stránek pomocí velkého divu do nějž jsou vnořeny dva menší divy (menu a obsah) a mám problém, že ačkoliv mám u toho velkého divu nastavený min-height a height: auto, tak se mi ve Firefoxu nenatahuje podle toho nejdelšího divu. V IE to pomocí toho bugu s height funguje jak má, ale ve firefoxu ne a vůbec netuším proč, na jiných podobných stránkách mi to šlape dobře :(
Trošku špatně se to vysvětluje, mrkněte do zdrojáku té stránky
Yuhů
Profil
ve Firefoxu se nic nemá natahovat podle nejdelšího divu. Ve Firefoxu je formátování výšky na obsahu nezávislé, to jenom Explorer zde dělá chybu. Doufám tedy, že myslíme stejný "ten bug s height".

Máš to ve quirk nebo ve standardním módu? Ten bug s výškou v Exploreru tuším funguje pouze ve quirku.
Oswald
Profil
Pilda Je potřeba dát za ty plovoucí prvky nějaký další, který bude mít clear: both.
Pilda
Profil *
Super, te div na konci pomohl, nastavil jsem mu šířku a výšku 0px :) Díky
Yuhů
Profil
Pildo, můžeš mě prosím odkázat na výsledek? Docela rád bych se na to mrknul.
Pilda
Profil *
Yuhů:
JJ před problémem to vypadalo takhle a po vyreseni problému takhle
Vyřešil to třetí div, kterému jsem v css nadefinoval toto:


div#neviditelny-div {
display: none;
}
div#cele>div#neviditelny-div {
display: block;
height: 0px;
width: 0px;
clear: both;
}


Možná to jsou zbytečnosti a šlo by to řešit lépe - nevim, ještě to musím trošku doladit, protože se mi tam udělalo bílé místo pod tí vším :(
Pilda
Profil *
Škoda, že tu nejdou editovat příspěvky :(
Doplnil jsem do kódu, že velikost písma, je 1px a to bílé místo se zmenšilo aspoň, ale to je si prasárna co :(
mila
Profil *
JJ před problémem to vypadalo takhle a po vyreseni problému takhle
Obávám se, že já tam (v IE6) žádný rozdí nevidím. Možná jsem slepý..
Pilda
Profil *
Mila:
no to v IE se to zobrazovalo tak jak jsem chtěl už od začátku, problém byl, že se to zobrazovalo jinak v prohlížči Firefox, jestli si četl pořádně :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0