Autor Zpráva
Vendo
Profil *
Mám dosť zaujímavý problém, nejlepšie bude ak to popíšem chronologicky, ako ku tomu došlo, pretože tých problémov vzniklo viac.

Na počítači s Win98 SE Sk som testoval nejaký tweak program, ale chcelo to odo mňa aspoň verziu 5.5 od IE. Samozrejme táto verzia na webe už nie je, dokonca som niekde čítal že by sa verzia 7.0 mala dať tu nainštalovať – ale odmietlo mi to....

Našiel som na nejakých starších CD verzie od Atlasu aj z PC Revue (bundlované), nainštalovalo mi to po anglicky a s hrôzou som zistil že nejde prehodiť jazyk. To by mi ani tak nevadilo, aj tak používam Firefox, ale zmenilo mi to aj menu v obyčajnom okne na angličtinu, dokonca niečo aj vo kontextovom menu pravej myši – niečo zostalo slovensky. Hľadal som na webe, veľa som toho nenašiel, rozmýšlal som či to budú .dll, .vxd, .dat alebo iné súbory, niekde som čítal že by to mohlo byť obsiahnuté v nejakom help súbore.

Ako mám vrátiť slovenčinu??? A kde by som našiel slovenský IE 5.5 alebo 6.0???
Joker
Profil
Vendo
Tohle je nevýhoda toho, že Internet Explorer je zasekaný do hloubek operačního systému. Přeinstalování IE změní i různé dialogy a podobně.
Ale možná by šel ten anglický odinstalovat a pak to bude zase slovensky? (ale vzhledem k výše uvedenému odinstalace IE taky není tak úplně bez rizika). Na IE5.5 + slovenština bude potřeba sehnat slovenskou instalaci, myslím.

Internet Explorer 6 by mohl jít stáhnout ze stránek Microsoftu.
DeHeT
Profil
Vendo

Zde můžete stáhnout IE6: http://www.stahuj.centrum.cz/

Pokud byste chtěl mít nainstalováno více IE na jednom počítači, můžete použít tento program: (první odkaz)

http://www.google.com/

Pozor! Nefunguje ve Windows Vista!
Anonymní
Profil *
Pred inštaláciou IE6 na Windows 98 je dobré najprv nainštalovať najnovší Windows Installer pre Windows 98.
Inak sa nemusí inštalácia podariť, prípadne len nejako neúplne.
AM
Profil *
Nebo jít do bazaru a za 3 tisíce pořídit počítač, který pobere windows XP, a zbavit se toho nestabilního zla 98 jednou provždy...
Railbot
Profil
AM
To je kvalitní příspěvěk.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0