Autor Zpráva
magelan
Profil *
Zdravím

Vytvářel jsem pro známého stránku, jejíž poslední verzi můžete v tomto okamžiku najít na http://kryspin.wz.cz/mcc
v IE a Firefoxu OK, ale v Opeře se mi jedna ze stránek (konkrétně "Kontakt") zobrazí tak, že celá stránka poskočí asi o 10 px (odhad) doprava. Zatím se mi nepodařilo přijít na to proč tomu tak je.
Předesílám že se jedná o upravený mustr, který jsem našel někde na webu a postupně ho pomocí modifikace stylů upravoval, tedy to není nějak moje výhradní dílo. Možná bych to tam měl ještě někam dopsat...

Díky za případné rady (pokud by jste objevili nějaké jiné chyby, nebo tak, rád si je vyslechnu.)
mat
Profil
ale v Opeře se mi jedna ze stránek (konkrétně "Kontakt") zobrazí tak, že celá stránka poskočí asi o 10 px (odhad) doprava. Zatím se mi nepodařilo přijít na to proč tomu tak je

- ano stránka opravdu uskočí, důvodem je to, že se prostě nezobrazí po straně posuvník (scrollbar), tak jako u ostatních stránek... to není vtip, to je fakt...:)

a jak to vyřešit? Nejsnazší asi bude do kontaktů asi něco připsat, aby se stránka natáhla, pak budeš mít scrollbar na všech stránkách a nic ti nikam uskakovat nebude...
Kráťa
Profil
Možná by to vyřešil i padding u body. Co zkusit třeba <body style="padding: 10px 20px 300px 10px">
a pohrát si trochu s těmi čísly (horní pravý, spodní levý).
Třeba plácám kraviviny. Kdyžtak mě někdo opravte. Na stránky jsem se nekoukal, usuzuji pouze z toho, co psal mat.
Oswald
Profil
A co to prostě neřešit? :-)
Plaváček
Profil
A co prostě pro hlavní blok stránky nastavit nějaký min-height?
magelan
Profil *
Heh, to je dobrý, Já si toho posuvníku při nechápavým zírání na ten střed nevšimnul... Mám pocit, že jsem úplný blb. ;-) No, každopádně díky. Možná zvolím ten nápad "prostě to neřešit". Díky a hezký den.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0