Autor Zpráva
Levantine
Profil *
Zdravim, založila jsem si profil uživatele a při ukončení, při kliknutí na políčko UKONČIT se ale spuštěná aplikace Firefoxu s použitým profilem uživatele neuzavře a přitom z plochy zmizí.
Při dalším přihlášení na net se na ploše hlásí : že Firefox neopovídá a že se musí uzavřít spuštěná aplikace, nebo restartovat systém Firefoxu, ale přitom na ploše nikde spuštěný není.

A profil také nejde otevřít, hlásí se upozornění, že se s ním pracuje. Vůbec se nedostanu na net, jen když vytvořim nového uživatele ale původní nejde.

Tak jak mám uzavřít aplikaci Firfox profilu uživatele nebo ho restartovat a jak mám vrátit původní nastavení, jde to ?

Předem díky.
peteo
Profil
Spúšťam firefox z lišty alebo z plochy a žiadny profil užívateľa to po mne nevyžaduje. Ani pri prvom spustení s ama nepýat, či chcem nejaký profil.

Teda: ??

peteo

PS: a to ho mám nastavený ako primárny prehliadač.
Nox
Profil
Levantine
Chyba ukončení asi:

Správce úloh (ctrl+alt+delete ve winXP, jinde docela podobně) > Procesy
tam si najdi firefox a dej vpravo dole ukončit proces nebo rmb (pravá myš) > Ukončit proces
Levantine
Profil *
Nox : zkusila jsem dle rady, ale pořád po zvonu přihlášení naskočí na plochu hláška, že se s původním profilem pracuje, Firefox neodpovída adt. viz výš.
Tak už nevim. Když jsem ho odinstalovala a znovu stáhl, tak je to stejné, pořád hlásí to samé.
L.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0