Autor Zpráva
panSnek
Profil
Dobrý den,
jsem pět minut před mrtvicí, právě jsem si nainstaloval podlouhem zvažovaní IE7 a už je mi zle...

Mám www stránky v niž se načítá obsah přes MySQL databazi (redakční systém), jenže se mi sekne načítaní stranky a zustane to viset vždy jen v cca 30% obsahu.
Na monitoru se to nevypiše cele, ale ve zdrojovem kodu to vididim kompletní !

Proboha jakej člověk stvořil takovou nekomplatibilní věc, v IE6,Opera, Netscape, Firefox v pořádku, v IE7 se zobrazi jen část obsahu načítaný přes MySQL. Statický web se jinak zobrazuje.

Prosím nevite v čem je problem ? Nesetkali jste se s tim ? Nebo mam rovnou volat na Microsoft CZ co to pouštěj do sveta ...
panSnek
Profil
Jeste podotykam, že jsem vypnul i ochranu proti Phishingu (což neuveritelne spolamuje www stranky) ..
Bože svatej ..
Manq
Profil
Za prvé - uklidni se. Za druhé - smiř se s tím.
armin
Profil
panSnek: Prosím nevite v čem je problem ? Nesetkali jste se s tim ? Nebo mam rovnou volat na Microsoft CZ co to pouštěj do sveta ...

Provozujes vlastni redakcni system? Zeptej se sam sebe, kde je chyba. Provozujes cizi redakcni system? Zeptej se autora, proc vydava pod GNU/GPL licenci takovej sajrajt.
Leinad
Profil
Na jaké je to URL? Je stránka validní? Pokud IE schválně nereaguje na konec zdrojáku, je to jeho chyba. Zkus zavolat na podporu MS. Pokud to IE6 umí zobrazit i to, co IE ne, vidím to na zhoršení kvality produktu.
VitaZ
Profil
panSnek
Co tak, dát sem adresu té postižené stránky?
Bez nahlédnutí do konkrétního zdrojového html Ti asi nikdo neporadí...
AlešD
Profil
panSnek
Podobnou věc mi dělalo Kerio (SW firewall), kdy se zobrazila ve FF pouze půlka formuláře a ta druhá s tlačítkem odeslat ne. U RS věc poměrně důležitá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0