Autor Zpráva
bukaj
Profil
Dobrý den,

termín odevzdání mé práce zákazníkovi se blíží a vychytávají se poslední mušky. Teď se tu vyskytly dva problémy týkající se IE7:

- na titulní stránce se po najetí na obrázek a zobrazení tooltipu (Javascriptové tooltipy ProtoTip založené na Prototype a SweetTitles) ukrojí kousek z podtržení nadpisu "Posledně přidané" či "Nejstahovanější".

- na stránce s detaily obrázku jsou tlačítka a ač mají nastavenou přesnou velikost písma, v IE7 se text v nich zobrazuje obludně velký.

Víc toho říci nemohu, protože nemám IE7 - obě chyby mi ohlásil zákazník.

Budu vděčen za jakoukoli odpověď.

EDIT: Úplně jsem na odkaz zapomněl, tak tedy: http://bukaj.netuje.cz/wallpapers
Str4wberry
Profil
Možná by to chtělo odkaz na tu stránku.
Manq
Profil
- na stránce s detaily obrázku jsou tlačítka a ač mají nastavenou přesnou velikost písma, v IE7 se text v nich zobrazuje obludně velký.
Pokud myslíš tlačítka Líbí, Nebíbí, tak v nich mám text stejně velký jako v Opeře.

Co se týče toho druhého problému, osobně bych do toho netahal JS. CSS sice s sebou nese pár omezení, která ale nejsou tak stěžejní pro správný chod.
bukaj
Profil
Tak druhý problém je vysvětlen. Jednalo se o nějaký zmatek v konfiguraci na straně zákazníka.

Pořád tu však zbývá to mizení podtržení. Budu vděčný, pokud se na to někdo podíváte a zahlásíte, jestli vám to také dělá.
Davex
Profil
bukaj
Podtržení mi mizelo i v IE6. Vypadá to na nějakou variaci hasLayout bugu protože pomohlo nevalidní
.main-content {
      =zoom: 1;
}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0