Autor Zpráva
Afrod
Profil
Zdar všem potřeboval bych mít víc Internet Explorerů v PC jak to mám udělat. potřebuju 5,6,7
Taps
Profil
Afrod
a jaký máš důvod vždyt IE to je snad nejhorší internetový prohlížeč..ale je pravda že asi doposud ještě dosti používaný
Afrod
Profil
no právě a pro tvorbu www nezbytný.
Joker
Profil
Windows XP: Nainstalovat IE7 do systému a k tomu Multiple IEs.
Linux: IEs4Linux, podpora IE7 zatím jen v betaverzi

dodatek: u starších Win je pokud vím problém tam dostat IE7 a do WinVista je zas problém dostat starší IE.
Str4wberry
Profil
Odpovídám Afrodovi:
Co zkusit trochu hledat?
souki
Profil
Taps
70% mi nepřijde jako zrovna zanedbatelné množství
Měsíček
Profil
IE to je snad nejhorší internetový prohlížeč..

Není.
Akacko
Profil
Měsíček
Taps asi myslel mezi nejpoužívanějšími (ff, opera, ie, safari...). Jasně že nějaký amatérský prohlížeč, který stěží umí zobrazit prostý text je horší.
souki
Profil
Akacko
Nedostatky IE jsou spíš takový mýtus hojně šířený mezi začínajícími webdesingéri. Zkuste si používat nějakou starou verzi FF a proti tomu IE7.
Akacko
Profil
souki
nemůžeš srovnávat něco zastaralého (staré verze FF) a něco "nového" nejnovější verze IE. Je to jako kdybys porovnával Škodovku120 se Superbem např.

A v žádném případě to není mýtus. Ty chyby tam jsou a jsou velké. IE8 už prý bude stránky zobrazovat validně podle w3c (potom to už bude mýtus).

Možná jsem začínající webdesigner (já raději php), ale vím kolikrát jsem se natrápil, když mi to v jediném IE nevypadalo tak jak má.
souki
Profil
Akacko
Ano, na to poukazuji :) Každý totiž srovnává třeba IE5.5 nebo IE6 s nejnovějším FF. Přitom IE7 má imho před FF docela náskok. A co se týče zobrazení, tak nevím jak ty, ale já měl problém vždycky spíš se zobrazením ve FF (srovnávám s IE7), který se choval k jasným konstrukcím "nelogicky"
Chamurappi
Profil
Reaguji na Akacka:
IE8 už prý bude stránky zobrazovat validně podle w3c
Snad nebude. Kvalita prohlížeče se neměří podle dodržování prehistorických W3C doporučení.

Reaguji na Tapse:
Příště zkus i odpovědět na otázku, když už chceš vyrábět klasickou roztržku na téma kvality Exploreru a statistiky.
DJ Miky
Profil
K tématu – pětka se vyskytuje v MSIE Developer Packu.
Afrod
Profil
díky za rady
Taps
Profil
Chamurappi
Omlouvám se, nechtěl jsem vyvolat roztržku, Tu větu jsem opravdu velmi špatně napsal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0