Autor Zpráva
hetleke
Profil
Viacere stranky na nete nie su kompatibilne s inymi prehliadacmi (FF, Opera, Maxthon), ale len s mrchosoftackym IE.
Ide o rozne vyskakovacie menu a rozne behaviors.
Testujete svoje weby i v inych prehladacoch, alebo len IE?
Ja sa snazim aby to chodilo v IE a FF. Myslim, ze to by malo stacit.
Acci
Profil
Maxthon má jádro IE, tedy stránky v něm testovat nemusíš. Jinak ve Firefoxu testuj určitě, a v Opeře taky. Používá je čím dál více lidí
Indy
Profil
Já testuji stránky i v IE 4 - 6, Opeře a Mozille (a Firefoxu). Pro IE6, Operu a Mozillu optimalizuju, u starších explorerů jenom jestli to funguje. Odladit to i pro ně je možná nad lidské síly..
hetleke
Profil
Tak to budem asi nainstalovat Operu. Aka je teraz posledny verzia?
Leo
Profil
Tusim, ze 8, ale to se snadno zjisti na jejich domovske strance :-) Leo
mat
Profil

Já testuji stránky i v IE 4 - 6


Pro IE 5.x by se rozhodně optimalizovat mělo, jejich podíl (ohledně návštěvnosti) je na webech určitého spektra (weby navštěvované školáky či středoškoláky z učeben škol apod.) docela zásadní - IE 4 (stejně jako Netscape stejné číselné řady) má smysl používat pro testování jen jao kuriozitu...
Meldo
Profil
Ja testujem pre IE 5, 6, Operu, Mozilu (FF), Netscape.
Opera je naozaj najnovšia verzia 8.
hetleke
Profil
Niekde som vsak cital, ze co ide v Opere 8 tak nemusi ist v nizsich verziach.
To sa mi zas nechce testovat.
Netscape myslim uz patri do historie. :)
halogan
Profil
Ještě vám tu všem vypadl Konqueror/Safari, taky oblíbený. Má hodně dobrou podporu CSS2 a 3.
Jinak já optimalizuju pro FF 1.0.4, Operu 8 a Konqueror.
Acci
Profil
halogan
Jenže Linux má pro testování málokdo a MAC už skoro nikdo
halogan
Profil
Acci: Konqueror jde na Windows.
Marty
Profil
halogan můžeš prosím uvést stránku, kde se dá Konqueror na Windows stáhnout, celkem mě to zajímá
Yuhů
Profil
> kde se dá Konqueror na Windows stáhnout

pokud vím, nic takového neexistuje
Tomik
Profil
> kde se dá Konqueror na Windows stáhnout

Snad nikde, stejně jako Yuhů si myslím, že pro win není, ale lze na win rozchodit Cygwin (Emulátor linuxu) a teprve pod ním Konqueror.
halogan
Profil
> Snad nikde, stejně jako Yuhů si myslím, že pro win není, ale lze na win rozchodit Cygwin (Emulátor linuxu) a teprve pod ním Konqueror.

Přesně tak, emulace Linuxu přes x.cygwin.com a rozjetí KDE (kde-cygwin.sf.net). Funguje. Také stačí naťukat Google a uvidíte i více projektů. Druhá možnost je rozjet PearPC a jen přímo na Safari, což se vyplatí, protože Konqueror a Safari se poslední dobou liší a odliší se AFAIK nastálo.
hetleke
Profil
Rozsirujem svoje testovanie o Operu .
Inak Operu som nikdy nepouzival, ale po par dnoch sa mi zda velmi prijemna, az na ten banner. Platit sa mi ale ozaj nechce, ved ostatne su zadara.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0