Autor Zpráva
xhelliosx
Profil
prosim vás někoho, kdo by mi řekl, kde mám chybu na této stránce v IE7. Dneska jsem to dodělal, ale když si jeden uživatek otevřel mou stránku v IE 7 nestačil se divit. Je to hnusnej bastard, kterej zase Microsoft vytvořil, ale bohužel moji návštěvníci ho používají a rád bych to optimalizoval i pro IE7. Vypadá to, jako by nefungoval float, protože to menu skočí hned pod ty články, který(oba dva) jsou ve stejném divu, který je taky jiný:-(. Fakt nevim,co s tim, taky protože ho nemám ani nainstalovanej a ani nechci. Děkuji předem za rady.
Plaváček
Profil
xhelliosx

Nechce se mi dloubat v tom dlouhém stylovém předpisu, ale řekl bych, že by postačilo poslat IE7 do quirku. Další věcí, která může dělat problémy je fakt, že IE7 už nezná podtžítkový hack.
xhelliosx
Profil
díky za radu, ale nevím, co je poslat IE7 do quirku, nenašel by se nějaký odkaz, jak to udělat nebo rada??:-)
Bubák
Profil
Dozvíš se tžeba z tabulky "Vliv <!doctype> deklarace na vykreslovací režimy prohlížečů"
v článku http://www.lupa.cz/clanky/navrat-modreho-e/
Plaváček
Profil
xhelliosx
Bubák

Jo, jenom teď nevím, jestli je to dobrý nápad, nezkoumal jsem jeho kód dost pečlivě.
Chamurappi
Profil
Reaguji na xhelliosx:
Je to hnusnej bastard
Tvůj kód je zase hnusná změť hacků, mnohdy zbytečných.
Proč nastavuješ pro <div class="left"> šířku 300px, když máš pro něj místo jen cca 200px? Tohle je příčina.

Reaguji na Plaváčka:
Má <!doctype> na prvním řádku => i Explorer 6 mu jede ve standardním režimu. Shozením do quirku si může zbourat layout i v něm.
Plaváček
Profil
Chamurappi

Právě jsem si toho všimnul taky, dík za upozornění.
xhelliosx
Profil
ježiš marja, no jo, promiňte mi za to, taky jsem si toho nevšimnul, ale stejně to ještě neni ono, ten druhej článek mi vyjíždí z divu, ale to bude taky asi nějaká chyba, zkusím na to přijít sám, ale kdyby se Chamurappi obětoval, byl bych mu vděčen:-) Děkuji moc všem
PS: stěma hackama to vím, jsem totiž hrozně línej něco hledat, tak to řeším hackama, ale polepším se, slibuji:-)
xhelliosx
Profil
tak už jsem to našel, dělal mi to ten obrázek, moc všem děkuji ze srdce

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0