Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Co si myslíte o prohlížeči Microsoft Internet Explorer?
Icepoint
Profil
**** OFF IE, nedodrzuje standarty, deravej jak emental, a je Microsoft ... to snad staci, ne ???
Wan-To
Profil *
Souhlasím s tebou... Docela mě zajímá, jaké chyby bude mít IE7 ;-)
Marty
Profil
<flame>
jestli sem napíšou všichni lidi, co IE nesnášej, tak to bude celkem slušná přestřelka...
</flame>

Docela mě zajímá, jaké chyby bude mít IE7 ;-)

Já se toho spíš děsim...
Acci
Profil
Ale. To už je prostě takový zvyk nadávatt na IE. Můj otec, když sedne k PC, zavře Firefox a otevře IE. Proč? IE je nainstalován v jeho zaměstnání, je jednoduchý na ovládání, stránky skoro vždy zobarzí správně. Proč by měl přecházet na Firefox, když by taby stejně nevyužil, musel by ho instalovat na PC, na kterých pracuje, prostě by s tím měl práci. Něco jiného je, pokud výhody, které mi FF nebo Opera dávají využiji a jsou mi k něčemu dobré. Samozřejmě že používám Firefox
Wan-To
Profil *
Třeba by Microsoft mohl oznámit chyby předem, chvíli by vadily stránkám a pak by se schválily ;-) Jako se to dělá se standarty W3C ;-)
Šlaha
Profil
Mně na něm vadí, že stránky zobrazuje, ve spojení se styly, jinak - nestandardně. Co na tom, že můžu IE 6 přepnout z quirku do standartního módu, když to nepůjde v IE 5, 5.5, které, podle toplistu, používá 6 - 10% uživatelů.
Leo
Profil
Jaky ma smysl takova debata? :-) Nadavat na neco, co neovlivnim, Leo
Wan-To
Profil *
Alespoň si zanadáváš :-)
Kráťa
Profil
IE 7 http://technet.idnes.cz/software.asp?r=software&c=A050331_172055_softw are_dvr :-)))
thingwath
Profil
W3C má nějakou standartu?
Leo
Profil
"Alespoň si zanadáváš :-)"

Proc bych to delal, ja jsem rad na svete, Leo
m3sh
Profil *
Proti IE mam jen to , že když napíšu web tak se mi rozšiřuje úsměv na tváři když zjištuju že ve Firefouxu vypadaá sqele v OPeře taky a vlasten skoro ve vsech prohlížečích, pak ho otevřu v IE a t oco tam vidim je občas naprosto úděsný, když si tak vezmu kolik hodin sem ztrávil optimalizací webů pro IE tak mi ukapne slza.....
halogan
Profil
IE nepodporuje standarty, ale Firefox, Opera, Konqueror ani Safari standarty taky nepodporují, tak co řešit, je to jako nadávat na to, že IE nemá vodotrysk...

// snad jste to všichni pochopili...
thingwath
Profil
Náhodou, zkus si v IE zobrazit nějakou standartu, funguje to výborně, pokud to tedy není průhledný PNG :-)
meca
Profil
Náhodou, zkus si v IE zobrazit nějakou standartu, funguje to výborně > Mno těch "pokud to není" bych tam viděl víc...
thingwath
Profil
Tak nevím, no, moc standart jsem ještě na webu neviděl, většinou to byly GIFy nebo něco takového a tam není problém :-)
Acci
Profil
Tak už jim to řekněte, co nechápou, co jsou to standarty :)
halogan
Profil
thingwath: ještě by ta standarta mohla bejt v mng, to taky IE neumí.
meca
Profil
aj ... ;))
mat
Profil
mají takovéhle thready smysl...? nemají... zamykám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0