Autor Zpráva
minimu
Profil *
ahoj,

mám problém se zobrazením stránek v IE (FF a Opera fungují bez problémů) - IE je celé rozhodí a ani font nezobrazí správně

tady je adresa

jistě někdo ví, co je špatně a kde hledat řesení

stránky nedelám moc často a priznám se, že jsem hledala, ale vlastně ani nevim, co a kde hledat... tak snad mi tu někdo pomůže...


děkuji převelice:)
ladik
Profil
minimu
Pomůžu s hledáním:
Zkus třeba k velikosti písma v různých prohlížečích www.jakpsatweb.cz/css/font-size.html, pak třeba něco o obtékání objektů www.jakpsatweb.cz/css/float.html, zvláště pak ie-brouci.dero.name/peekaboo.html a vůbec, spousta toho na http://www.jakpsatweb.cz/ stojí za přečtení.
minimu
Profil *
ladiku, děkuji za odpověď

co se týče fontu, s velikostí by ani problem nebyl... spíš mi nejde na rozum, proč když je definován bezpatkový font, tak se v IE7 ukáže Times a jak to, že na podstránkách about a archiv (s víceméně totožným kódem - kromě zarovnání na střed) je všechno, jak má být?

začnu tedy odznovu... proč to řešit rychle, jde-li to pomalu:)

ještě jednou dík
minimu
Profil *
protoze mi nikdo zatim nedokazal (nebo trebas nechtel) odpovedet (a vsechno sem to precetla - a pri nejlepsi vuli nejsem schopna problem vyresit), zkousim to este jednou...

tady lze najit screenshot, jak se cela uvodni stranka zobrazuje v IE7

tady znova adresa

snad nekdo bude mit dobrou naladu, podiva se na to a bude konkretnejsi nez ladik

dik
Chamurappi
Profil
Reaguji na minimu:
Máš před <!doctype> deklarací nějaké prapodivné znaky, proto se Explorer nepřepíná do standardního režimu.
minimu
Profil *
ooo...sklanim se pred tvou moudrosti ctihodny:)

dekuji ti mnohokrate

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0