Autor Zpráva
devilkin
Profil
Dobrý den,
na stránkách www.trewit.cz se špatně zobrazují kontakty v IE6. Při prvním zobrazení se neukáže správně pozadí a orámování divu. Jakmile ale sjedete dolů a znovu nahoru, tak se to zobrazí správně. Ve všech ostatních prohlížečích je to v pořádku. Protože na tomto světě IE asi ještě nějaký rok bude (kéž by už zmizel v propadlišti dějin ;-) ), potřebuji tento problém nějak odstranit a ty stránky dodělat. Nevíte která z milionů chyb tohoto pseudoprohlížeče je za toto chování zodpovědná.

Předem moc děkuji.
none
Profil
Mam takový dojem ze tem css sobor neni ukonceny timto } takce na konec soboru vloz toto a melo by to jet
}
Icepoint
Profil
jo hochu, v tom ti moc neporadim ... bohuzel v IE je takovejch nesmislu (ne miliony ale miliardy) takze moc neporadim ... takovýhle veci dela IE sam, takze zadnej zpusob jak na to asi neexistuje ...
habendorf
Profil
Tipoval bych na peekaboo .
devilkin
Profil
TO: none: v css souboru byla opravdu jedna chyba (chyběl ;), ale neměla vliv a můj problém.

TO: habendorf: to se mi moc nezdá, přecejenom se text vypíše správně, "jen" chybí okraje a pozadí. A navíc když sjehu dolů a pak nahoru, je to dobré.

TO: Icepoint : asi máš pravdu. Nejspíš by pomohlo, kdybych to dal do tabulky, ale nevím, jestli se mám až tak podřídit jednomu špatnému prohlížeči.
habendorf
Profil
devilkin: to se mi moc nezdá, přecejenom se text vypíše správně, "jen" chybí okraje a pozadí. A navíc když sjehu dolů a pak nahoru, je to dobré.

Právě proto se mi to zdá na peekaboo. Dá se lehce odstranit, tak to vyzkoušej, zabere ti to minutu.
devilkin
Profil
TO: habendorf : Měl jsi pravdu.

Moc dík za ten double kick ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0