Autor Zpráva
vertigo4
Profil
čau, no dělá to jen v IE6 (a nejspíš i < IE6 ), že se stránka občas jakoby nenačte a musí se znovu relaodnout a pak jde... nejde zobrazit ani zdroják, ale například ve firefoxu nic takového se nestává.... kde je zakopanej pes? nechci uvádět odkaz, jen jestli jste se s tím nesetkali
vertigo4
Profil
hmm, opravdu nevíte?
Gappa
Profil
Bez odkazu to asi nepůjde.
vertigo4
Profil
tak dávám odkaz.... http://www.ktsluzbyplus.cz blbne především sekce Havarijní služby a Kontakt... může to být kvůli těm pozicovaným obrázkům?
Plaváček
Profil
vertigo4

Mně se v IE 6 stránky načítají korektně. Zkus si ve svém prohlížeči vyprázdnit cache, to může být jedna z příčin. Letmým pohledem jsem nějaký zásadní problém v kódu nezaznamenal.
joe
Profil
vertigo4
Zobrazuje se to jinak v Opeře a IE, obsah ti lítá zleva doprava a naopak. Nakodovane to je hrozne. A ty se divis, ze to v IE nechce fungovat? Já se nedivím...
vertigo4
Profil
joe
díky, ale tady není sekce na zhodnocení stránky, chtěl jsem vědět proč (asi jen mně) to blbne... a pokud máš dojem, že obsah, který lítá zleva doprava a naopak má něco společného s tím problémem, tak to více rozepiš a vysvětli...


Plaváček
aha, to mě nenapadlo... jen je divné, že mi to třeba u stránky Aktuality nedělá problémy.... ale zkusím... díky za příspěvek k věci
vertigo4
Profil
ano chyba je nejspíš na mé straně... no mně je to v celku jedno, protože ie6 nepoužívám... a tedy téma zamykám, aby se zde nezačala hodnotit stránka...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0