Autor Zpráva
taltos
Profil *
Zdravím,

chtěl bych se zeptat jak je to s vykreslováním obrázkového formátu PNG v Internet Explorer? Mě se nezobrazi transparentní pixely transparentní, ale přiřadí se jim barva. Jak je to možné?

Díky.
Měsíček
Profil
V IE6 jsou určité problémy v IE7 již ne.
Zdeněk Košťál
Profil
taltos
Co zkusit vyhledávání? Řeší se to tu pořád.
Dranel
Profil
taltos
Ano, IE6 má (z vlastní zkušenosti) opravdu s PNG problém. Najdi si o tom něco (mnou založené vlákno myslím dokonce). Jen doplním, že GIF jde napohodu.
Railbot
Profil
IE6 nemá s PNG jakýkoli problém. Na to pozor. Má problém s alfa kanálem (poloprůhledné obrázky). Průhlednost jako taková mu nedělá problém ani v PNG.
Nekdo kdo ví :P
Profil *
Railbot
IE6 nemá s PNG jakýkoli problém. Na to pozor. Má problém s alfa kanálem (poloprůhledné obrázky). Průhlednost jako taková mu nedělá problém ani v PNG.

Pokud ho korektne nezobrazi, tak prece IE6 ma problem s formatem PNG.... Je to sice alfa kanálem, ale problem PNG má :)

Stručně řečeno, problém má :)

taltos
Vše se ale dá řešit jinak, než png :)
el GeKoN
Profil *
Zdravím...jen píšu všem na které narazím, kteří by to mohli vědět - Mám IE7 a nezobrauje mi obrázky ve formátu .png .... co s tím??? Neví někdo??? Pište mi pls na email spate@atlas.cz .... díky moc
kletely
Profil
el GeKoN
???
Zasekáva sa ti klávesnica?
Mám IE7 a nezobrauje mi obrázky ve formátu .png
Ako? Ne sú tam alebo len nie sú priehladné?
el GeKoN
Profil *
Nejsou - jen prázdné blé okenko a v něm malý červený křížek....popřípadě je tam jen normální text (třeba u odkazu download).....dříve to fungovalo, tak sem zkoušel přeinstalovat IE a prohledával jsem nastavení....nevím si rady...
el GeKoN
Profil *
io asi se mi trochu zasekává když na to tak kopukám....
el GeKoN
Profil *
kurňa - KOUKÁM
kletely
Profil
el GeKoN
A v iných prehiadačoch to ide?
el GeKoN
Profil *
V mozille to funguje - mě by to nevadilo, ale tenhle PC je rodinnej...
kletely
Profil
el GeKoN
Skús napísať kód(nie celí).
el GeKoN
Profil *
teď to trochu nechápu...abych uvedl věci na pravou míru - jsem úplný noob, takže potřebuji vysvětlit některé věci trochu polopatě (jako *********). ,,napísat' kód" - jako jaký kod a kam napsat?? ne celý - a kterou část napsat? Už sem toho hodně prohledal a všude píšou jen jak řešit problémy s png při administaci webu, ale jak řešit takovou hloupost kterou řešim já, tak to nikde neni.
el GeKoN
Profil *
třeba nahoře ten nápis ,,diskuse.jak psát web...." tak v mozille normálka ale IE jenom text ...
el GeKoN
Profil *
jo...tak ted už to nahoře jde....ale jen protože je to .gif
kletely
Profil
el GeKoN
fúúúúúúú.
Tak potom sa pozri sem: http://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html
a
http://www.jakpsatweb.cz/html/obrazky.html#img
kletely
Profil
el GeKoN
jo...tak ted už to nahoře jde....ale jen protože je to .gif
Od formátu v tomto prípade moc nezáleží.
el GeKoN
Profil *
ale to je právě o té tvorbě ne? Mě jde o pouhé prohlížení....
kletely
Profil
el GeKoN
ale to je právě o té tvorbě ne? Mě jde o pouhé prohlížení....
Čo? Nejak tomuto nechápem :(
el GeKoN
Profil *
Mno ty odkazy jsou o tvorbě jako - Základní kurz tvorby stránek nebo Vytvoření první webové stránky. Jenomže to já nepotřebuji, já scháním způsob jak zprovoznit prohlížení obázků v IE na mém počítači, protože když jsem na stránce kde jsou obrázky nebo ikony nebo cokoliv ve formátu .PNG tak se mi nezobrazí a já nevím čim to je....
Davex
Profil
el GeKoN
Tato diskuse je o webdesignu. Není určena k řešení problémů uživatelů. Zkus to někde jinde.
el GeKoN
Profil *
...chápu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0