Autor Zpráva
mila
Profil
Nevíte někdo, jak zakázat Flash v IE? Hledal jsem to v "možnostech internetu," ale nenašel.
Zjistil jsem totiž, že když zakážu obrázky v IE, tak nejsou ani jako reklama v ICQ. A teď bych se ještě rád zbavil těch ošklivejch pohyblivech věcí...
bojars
Profil
Niekde som čítal, že najlepší spôsob je odinštalovať Flash plugin z IE a potom nepovoliť výzvu na jeho inštaláciu (pri surfovaní na stránkach s flashom), pri výzve na inštaláciu pluginov je aj niečo o tom, že "nedôverovať (zapamätať?)...", asi to treba zaškrtnúť a potom by už mohol byť pokoj.
flz
Profil
hlupy napad :/ ak ti vadia reklami v icq, nainstaluj si trilian alebo mirandu... lepsi klienti na icq
Boldrik
Profil
miranda ani trilian nemaji xtraz. coz je na komunikaci na nic, ale na zabavu je to dost cool
Boldrik
Profil
Jinak jestli pouzivas IE na XP SP2, tak nastroje>spravovat doplky>doplnky pouzite aplikaci IE>shockwave flash player>zakazat
Yuhů
Profil
no super, díky moc, Boldriku! Tohle jsem neznal, bude se to hodit.
mila
Profil
mirandu a triliana znám, ale nějak my nesedli - moc pro mě zbytečných věcí, ne ty věci které chci (nebo je neumim najít), jiné ovládání, ....
flz
Profil
ale exsituju hacky na icq, co tu reklamu zrusia, len neviem ci to funguje aj na icq5
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0