Autor Zpráva
sexzoznamka
Profil *
čaute neviem si rady.
Vo Firefoxe stranku zobrazuje tak ako ma ale akonahle to pozeram v EI tak je to cele rozhodene ked sa klikne na nejaky odkaz alebo cokolvek. Neviem si stym rady kde može byť chyba. Ide o stranku http://www.sexzoznamka.eu
Kto sa stym už stretol alebo by vedel pomoct budem mu velmi vdačny za pripadne navrhy vyriesenia tohoto problemu .
piste tu alebo icq 268 344 349
Str4wberry
Profil
Odpovídám sexzoznamce:
body {text-align: center}
sexzoznamka
Profil *
no to vyriesi centrovanie ale nie rozhadzanie celej stranky ked stiknes nejaky odkaz
sexzoznamka
Profil *
zle to vykresli stranku ale ked dam znova refresh tak to da dobre iba to neda do stredu ...vyriesenie stredu je malickost ...jedna sa mi o to preco to rozhadzuje tu stranku a po refreshi ju da spravne
peta
Profil
sexzoznamka
zkus odstranit vsechny float, zakomentovat. Predpokladam, ze je problem tu a pak ti stranku rozhazovat nebude.
Pokud to je problem, nastuuj si, jak se spravne floatuje, hlavne ne z jakpsatweb :)

Ale nejdriv
- odkaz na stranku
- popis chyby
- popis, kde ji najdeme
- popis www prohlizece, kupodivu je rozdil mezi IE5.5 IE6 IE7
Ja osobne jsem si nevsiml nic rozhozene.
Manq
Profil
Pokud to je problem, nastuuj si, jak se spravne floatuje, hlavne ne z jakpsatweb :)
Proč ne? Pokud je začátečník, tak nevidím problém. Nemá smysl plést začátečníkovi do hlavy pojmy, které nezná a zbytečně mu celou problematiku ještě více odcizit.
shaggy
Profil
pozeram v EI
to je nejaký nový prehliadač? Mne to v IE7 vyzerá tak ako vo FF. A v IE6 tiež...
Takže bude chyba skôr u teba (pomalé pripojenie atď.).

Čo sa týka rád od používateľa peta, stačí si pozrieť niekoľko príspevkov do ktorých odpovedal a zistíš, že je zbytočné pozastavovať sa nad tým čo píše.
Ak si začiatočník, začni práve na jakpsatweb a vyhýbaj sa iným začiatočníkom (peta), ktorí ti radia... častokrát zle.
sexzoznamka
Profil *
problem som uz vyriesil takze preto vam to ukazuje dobre ...ale diky za rady prijal by som kludne nejake navrhy pripomienky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0