Autor Zpráva
paulos etruska
Profil
Dobrý den,
chtěl bych poprosit ty, co mají IE 6, aby se mrkli jak se jim zobrazí formulář na této stránce. Mně se zobrazí tak jak má, ale zákazníkovi se formulář značně rozhodí. Já jsem použil IE 6 od microsoftu, předtím jsem měl nějkou verzi IE 6 standalone, obojí v pořádku. Nikdy jsem se nčím podobným nesetkal, takže za jakýkoliv screenshot či postřeh budu vděčný. Děkuji
Manq
Profil
Mně se to zobrazí v IE6 tak, jak tobě na screenshotu.
Joker
Profil
paulos etruska
Tady to vypadá normálně, zdá se... alespoň stejně jako v Opeře.
Bubák
Profil
zákazníkovi se formulář značně rozhodí
Takhle?
www.totalvalidator.com/images/snapshot56056.png
paulos etruska
Profil
Bubák
Přesně takhle. Co používáš za odrůdu?
Bubák
Profil
http://www.totalvalidator.com/images/snapshot56342.png
To není moje ;-) www.totalvalidator.com/images/snapshot56342.png
Na prvním řádku je user agent, třetí řádek je IP adresa.
IE 6 tam běží na win 2000.

Screnshot z Browsershots vypadá stejně, ti víš, a taky to je IE 6 na win 2000.
paulos etruska
Profil
Bubák
Já jsem se pořádně nepodíval na adresu;)
Browsershots jsem také zkoušel, taky to bylo rozhozené. No zatím to vypadá tak, že ten kdo používá originální IE 6 (což jsou vpodstatě všichni), tak se mu to zobrazí správně. Samozřejmě že bych byl radši kdyby to bylo správně za všech okolností, ale to bych někde musel sehnat tu "pokaženou" verzi. Je tady ještě někdo komu se to zobrazí špatně?
Davex
Profil
Ve Windows 2000 + IE6SP1 se to děje při nastavení systémového prostředí na anglické (Control Panel/Regional Options/General - Set default...). Input je pak asi o 12px širší a díky tomu se nevejde do obalového bloku .f-leva. Problém se vyřeší jeho rozšířením minimálně o 3px.

Obecně by bylo lepší nechat ještě větší rezervu, protože input je v různých kombinacích verze IE a Windows všelijak široký (v českém prostředí Windows 2000/IE6SP1 - 233px, Windows XP/IE6SP2 - 236px).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0