Autor Zpráva
davef6
Profil
Dobrý den,
mám svoje stránky a zaznamenal jsem stížnost od několika mála uživatelů že mají IE6 a po najetí na stránky hned proběhne přesměrování na icq.search.com , zkoušel jsem to na svém prohlížeči IE6, ale je to v pořádku. Jedná se opravdu o minimum uživatelů, kterým to předtím běželo nornálně a najednou to takhle azčalo blbnout. U jiných prohlížečů to nedělá. Setkal jste se někdo s tímto problémem? Popřípadě můžete nějak poradit?

děkuji za odpovědi
Ice
Profil
A stránka?
Joker
Profil
davef6
Není ta stránka spíš search.icq.com?
Tohle (kromě jiných věcí) dělá ICQ... při instalaci změní výchozí vyhledávač, takže pokud dotyčný napíše neplatnou adresu, authomaticky je přesměrován na search.icq.com.
davef6
Profil
jo to je ono, jsem to spletl.........co můžu dotyčným poradit? dá se tomu nějak zabránit?
Trejpa
Profil
davef6
co můžu dotyčným poradit?
Aby si při instalaci ICQ četli, s čím vlastně souhlasí.
davef6
Profil
Tohle (kromě jiných věcí) dělá ICQ... při instalaci změní výchozí vyhledávač, takže pokud dotyčný napíše neplatnou adresu, authomaticky je přesměrován na search.icq.com.

nj ale ono to dělá když zadají i jakoukoliv platnou adresu....tak na 2-3 sekundy to naskočí a pak to přesměruje
Joker
Profil
Trejpa
Aby si při instalaci ICQ četli, s čím vlastně souhlasí.
To by ale ICQ nikdo nepoužíval :-D
Protože ty licenční podmínky jdou odsouhlasit jen pokud je nečtete :-)

davef6
Doporučuju nějaký anti-malware prográmek, jeden jsem měl, teď si nejsem jistý, jak se jmenoval (o co všechno přicházím, když nemám Windows... :) ), myslím, že to byl HijackThis.
Trejpa
Profil
Joker
Já jsem neměl na mysli licenční podmínky, ale automaticky zatržená políčka:
* Nastavit ICQ Search jako výchozí vyhledávač
* Nastavit Atlas / ICQ.com domovskou stránkou
* Instalovat panel nástrojů ICQ

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0