Autor Zpráva
ceflapoyd
Profil
chtěl bych se zeptat lidí co maj IE 6vejš(myslim tim nějaký to 0.121.54.215) jestli se jim občas nezobrazuje ikona(favicon) i když si stránku nedali do oblíbenejch..mě se to teď stalo u lpár stránek. dík za odpovědi
lukysy
Profil
Mě taktéž, ale nad příčinou nebádám, protože IE a vlastně celý Windows je nevyspytatelný.
Yuhů
Profil
hele já nevím. Opravdu se to děje a je pro mě záhada, proč ikony občas mizí a občas se pak zase objevují. Dělo se to už před pěti lety, kdy jsem psal o favicon, děje se to i dnes. Asi to nějak souvisí s nastavením kešování nebo http hlaviček ikonky. Prostě zmatek. Nemá cenu to řešit.
ceflapoyd
Profil
to Yuhů: to vim že to občas dělá, ale to si tu stránku musiš dát do oblíbenejch. já ale tu stránku nikdy v oblíbenejch neměl a dělá mi to(teď už pořád) www.lupa.cz a to tam má klasický <LINK REL="SHORTCUT ICON" HREF="http://i.iinfo.cz/l/favicon.ico" TYPE="image/x-icon"> ...jsem prábě čuměl...
Webspy
Profil
...je v tom velkej bordel... :-)
mirrda
Profil *
Mi se ani ta lupa.cz nezobrazí v IE6 s faviconem.
[img]http://anti-ie.mirrda.net/favicon.ico[/img]
mirrda
Profil *
Nefunguje :-/ To byl jen test, jestli se bude považovat ikona za obrázek a jestli jej prohlížeče zobrazí. Koukám, že fórum je simply clever :)
DoubleThink
Profil *
Copak o to - IE by to nejspíš zobrazil, ale tento zápis neprojde přes regulární filtr... (JPEG, JPG, PNG, GIF - only)
Crazyfan
Profil
Mám problém s novým IE 6.02. Špatně zobrazuje úplně všechny stránky. Nějak zvětšuje písmo a tím úplně rozhází design. Z toho se odvíjí, že mi špatně zobrazuje i můj oblíbený Maxthon. Což já si s tím u sebe poradím, ale jak pak můžu předvídat, jak se bude stránka designově chovat u náhodného návštěvníka? V čem je problém, nevíte někdo?
DoubleThink
Profil *
Založ si nový příspěvek - toto s favicon nemá nic společného
Crazyfan
Profil
Sorry...já vím, já se překlikla...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0