Autor Zpráva
Venca V
Profil
Dobrý den, objevil se mi problém s FF a stránkami, které obsahují rámy. Při prvním načtení je to v pořádku, ale jakmile kliknu na nějaký odkaz, stránka se jakoby "zacyklí" - načte se vždycky jenom prvních několik řádek (začátek hlavičky) a okamžitě se začne znovu stahovat, výsledkem čehož je zírání na bílou obrazovku a na stavový řádek s hláškou "načítá se", prohlížeč přestane reagovat a musím ho natvrdo odstřelit. Před pár dny jsem nově instaloval wokna a spolu s nimi jsem nainstaloval i novou verzi FF, v předchozí to bylo bez problémů. Setkal jste se někdo s tímto problémem? Je to bug této verze, nebo to může nějak souviset s mraky pluginů, které mám ve FF nainstalované? Samozřejmě jsem je zkoušel povypínat, na vypnutí jednotlivých doplňků to nereagovalo, ale všechny kombinace zapnutoXvypnuto snad ani nejde vyzkoušet...
verze: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14
Děkuji, V.
edit: ještě doplním, že jsem zkoušel vypnout i firewall a rezidentní ochranu, které se mi v příchozích stránkách taky hrabou, bez úspěchu.
Bubák
Profil
Problém ti dělají všechny stránky s rámy, třeba i tato?
www.jakpsatweb.cz/priklady/priklad10.html
Venca V
Profil
Bubák
ano, i tahle... Jelikož rámy používá i mail na centrum.cz, který používám, je to celkem frustrující...
Gappa
Profil
Venca V

Jaké, pokud vůbec, používáš ve FF rozšíření? Nemohlo by to způsobovat nějaké z nich? Zkoušel si ve FF safe mod? Jiný profil?
Venca V
Profil
Gappa
Tak v safe modu po zakázání všech doplňků to jde v pohodě. Dík za tip, jdu zjistit ten problémovej doplněk.
Venca V
Profil
Takže pokud byste někdo měli podobný problém, bylo to Skype extension for Firefox - věc kterou jsem sám neinstaloval, ale nějak se mi nacpala do prohlížeče při instalaci Skypu. F.....g skype.
Gappa
Profil
Venca V
Rádo se stalo.

Já mam se skype rozšířením tu zkušenost, že jak se statečně snaží udělat z čísel ty aktivní buttonky, tak se mu občas dařilo (nějaké starší verze, nevím jak teď) rozbíjet design stránek :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0