Autor Zpráva
vydrus
Profil
Chtěl jsem, aby se mi patička u mého webu trošku prodloužila, aby uzavírala s hlavičkou celou stránku jako do kleští. Firefox to zobrazí celkem v pohodě, ale Explodér to celý motá. Nemá někdo nápad, jak to zkompatibilnit?
Měsíček
Profil
No tak tady máš tohle:

body {
font-family: Verdana, Arial, GentiumArt, Nimbus Roman No9l, Times New Roman, serif, sans-serif, Bistream Charter; 
text-align: center;
background-color: #D5D0B0;
margin-top: 50px;
margin-bottom: 50px;
color: #000000;
font-size: 11px;
}


tímhle děláš ty velké mezery (nahoře, dole) a pokud tam plácneš dolů reklamu a dáš k tomu (patičce) jen 20px height, tak se IMHO nemůžeš divit.
vydrus
Profil
Tohle nemyslím. Na tenhle bug totálně kašlu. jedná se mi o to, že ta zelená lišta dole není natažená tak, aby se dotýkala rámečku... A aby okolní design zůstal pokud možno nedotknutej :)


EDIT: jentak pro informaci, jsem linuxák a IE mi bohužel nefachčí. k explodéru se dostanu tak akorát ve škole.
vydrus
Profil
Tohle myslím:

vydrus
Profil
Bottom změněn.... jak to vypadá? hodil by mi pls někdo link na screenshot?
Měsíček
Profil
Reaguji na uživatele vydrus:

"Tohle nemyslím. Na tenhle bug totálně kašlu. jedná se mi o to, že ta zelená lišta dole není natažená tak, aby se dotýkala rámečku... "

Tak to se omlouvám - špatně jsem to pochopil :)

"Jinak zkusím změnit i ten bottom.... mohl by mi pak někdo hodit screen z exploreru?"

To by bylo nošení dříví do lesa .. můžeš si to udělat sám.
vydrus
Profil
hm.... díky :) tuhle stránku jsem neznal :-D
vydrus
Profil
Ale pořád s tím nejde nic udělat.... explorer si prostě nedá říct a nedá..... odsazuje mi to levý sloupec

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0