Autor Zpráva
Filip
Profil
Dobrý den,
Mám problém se stránkou, v Opeře a Exploreru je vše ok, ale Firefox zobrazí stránku bez stylů. Bude tam asi nějaká blbá chyba, ale nemůžu na ni přijít... CSS je tady. Všem děkuji za pomoc :-)
Tomashek
Profil
Místo
<style>
@import url('style.css');
</style>


Vlož do hlavičky:
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="styl.css">
Filip
Profil
Tak to nefunguje, už jsem to zkoušel. Ale díky za radu.
shaggy
Profil
Filip
stavím sa, že ten Tomashekov spôsob určite funguje, funguje na všetkých stránkach, tak musí aj na tvojej
Měsíček
Profil
Reaguji na Filipa:

"ale Firefox zobrazí stránku bez stylů. Bude tam asi nějaká blbá chyba, ale nemůžu na ni přijít..."

Zobrazuje ti to jen u tvé stránky nebo u všech? :o)

"Bude tam asi nějaká blbá chyba"

Máš tam jen tuto chybu: (podtržítkový hack), ale ten nehraje roli.

_margin-left doesn´t exist : 8px

I přes to všechno si tam spíše dej <link> (i když ti údajně nefungoval) mimochodem u tagu <style> ti chybí atribut type="text/css"
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomashka, shaggyho a Měsíčka:
Způsob připojení stylopisu nemá vliv.

Reaguji na Měsíčka:
Všechny prohlížeče znalé stylopisů berou typ „text/css“ jako výchozí, chybějící atribut „type“ jim nikdy nevadí.

Reaguji na Filipa:
To je ale krásný problém.
Stránku máš uloženou v kódování UTF-16LE a Mozilla na rozdíl od ostatních prohlížečů předpokládá, že stylopis toto kódování užívá též. Jelikož se v UTF-16 každý znak skládá ze dvou bajtů, nedává jí ten externí stylopis žádný smysl (vidí místo deklarací čínské klikyháky). Uložíš-li stránku v UTF-8 (což jsi soudě dle deklarace kódování v <meta> plánoval), problém by měl zmizet.
Acemason
Profil
Zajímavé, já si to zkopíroval na můj hosting (beze změny) a už to šlo i v Mozille.
Bubák
Profil
Acemason
Předpokládám, že jsi soubor nevědomky překódoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0