Autor Zpráva
Huggi
Profil
je nejaka moznost v IE6 udelat sloupec se 100% vyskou?
viz http://tmp.rhizopus.net/test/ - Opera, FF, IE7(myslim:) funguje..

zkousel sem uz vsehcno mozny co me napadlo a porad nic :(
Zdeněk Košťál
Profil
html,body { height: 100%; margin: 0; padding: 0; }
kletely
Profil
Zdeněk Košťál
Skôr takto nie:
*{ height: 100%; margin: 0px; padding: 0px; }
Huggi
Profil
no to sem taky zkousel (ted je to tam pridany), ale funguje to nejak podivne..nekdy to je spravne a nekdy to ten blok roztahne jen na "viditelnou vejsku okna"..po sjeti dolu konci.:(
Huggi
Profil
kletely: nemuzu dat vsemu height: 100%;...to roztahne i odstavce a cokoliv dalsiho by tam pak bylo;)
Zdeněk Košťál
Profil
kletely
Skôr takto nie:
Nie.

html, body - je to konstrukce pro IE, která zajistí, že to, co bude v okně, bude mít i 100% výšky - bylo to např. i v té zelené CSS knížce
margin: 0px; - proč 0px? nula je vždycky nula, takže se tam jednotky nepíšou.
* - proč nastavuješ 100% výšku všem prvkům?
Měsíček
Profil
"nula je vždycky nula, takže se tam jednotky nepíšou. "

Můžou, ale nemusí .. osobně je tam dávám, protože pak když přepisuji hodnoty z nuly na jinou hodnotu nemusím se otravovat s doplňováním jednotky.
Zdeněk Košťál
Profil
Měsíček
To záleží na osobních preferencích každého z nás. On mi to opravil jako chybu, tak jsem to chtěl uvést na pravou míru. Já mám radši čistší kód, napsat ty dvě písmenka mě nezabije - navíc, jak často se ta hodnota přepisuje, že... :-).
Měsíček
Profil
"On mi to opravil jako chybu, tak jsem to chtěl uvést na pravou míru."

Ah ták .. tak jsi měl rovnou napsat, že psát jednotky u nuly se nemusí (ne, že se nepíší), ale, že to není chyba.
Afrod
Profil
kdyz tam das * tak tim udelas vysku u vsecho udělal bych body { height: 100%; margin: 0px; padding: 0px;}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0