Autor Zpráva
tony2
Profil
Dnes jsem si zapnul IE a na některých stránkách se změnil text na kurzívu třeba seznam.cz a pod. je tech stránek nekolik tak nevím jestli sem to nějak zapnul.Nevíte jak se to dá vypnout
tony2
Profil
Nevíte nikdo jo ted se mi to stalo i v nějakém programu na PC ne na netu
Měsíček
Profil
Plocha -> Vlastnosti -> Vzhled -> Upřesnit (tam si to nastav zpět).
tony2
Profil
Sorry mohl bys to upřesnit nejak mi to nejde.
Měsíček
Profil
Plocha -> (vlastnosti = pravým tlačítkem klikni na prázdné místo na ploše a otevře se ti takové menu (nabídka) tam klikni na vlastnosti) -> Vzhled (klikni na kartu "Vzhled") -> Upřesnit (tam je tlačítko upřesnit) ... pak se ti otevře další okno .. tam je klikací obrázek okének ... klikneš na to, které se ti zobrazuje kurzívou a tam dole odznačíš [I] (kurzívu).
tony2
Profil
jo ale na netu to neprojeví žádnouzměnu
Měsíček
Profil
Tak ..

Internet ikonka - Vlastnosti - Dole tlačítko "Písma" .. a tam to dát na defaultní. Jinak už to vzdávám :)
Bubák
Profil
Co ostatní prohlížeče, v pořádku?
Netýká se problém jen některého písma? Možná máš smazaný soubor s normálním řezem, vyzkoušej:
www.dgx.cz/tools/fonts/
www.dgx.cz/tools/fonts/vista.php

Pokud by to bylo nastavením prohlížeče, tak IE7, se dá snadno uvézt do výchozího stavu:
Nástroje > Možnosti Internetu > Upřesnit > Obnovit...
tony2
Profil
ee já mám IE6 a Měsíčkovi pokusy zatím nejdou.
Měsíček
Profil
Fajn pošli screen jak to vypadá v IE a jak to vypadá v jiných programech ..
tony2
Profil
Tak tohle se mi zobrazuje blbě.
PS: jak se sem davaj obrazky
Bubák
Profil
jak se sem davaj obrazky
Obrázek musíš nahrát někam na web. Malé obrázky vložíš pomocí ikonky "Obrázek", na větší obrázky je vhodnější dát pouze odkaz.
Měsíček
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=manual :o)
tony2
Profil
Tak nejde mi Arial Helvetica a už si vzpomínám čím to asi bude já jsem si z fontu kopíroval jeden že si ho chcu upravit a asi sem s ním neco podelal.
tony2
Profil
Nevíte mě napadlo že bych si stáhnul někde ten spravnej soubor a přepsal nenapadá vás z kama?
Měsíček
Profil
Myslím, že ti ho bude muset někdo poslat .. nebo si ho stáhni z jiného počítače.
Bubák
Profil
bych si stáhnul někde ten spravnej soubor a přepsal nenapadá vás z kama?
Nejlépe z vlastního instalačního CD win XP, fonty najdeš ve složce I386, jsou v CAB archívech, ale mají příponu TT_.
Rovnou otevřeš v TC (Ctrl+Page Down), nebo 7-zipu, nebo dej archívu korektní příponu cab.
tony2
Profil
Já instalační cedo nemám někde sem ho stratil :( a nemá někdo odkaz kde by se dalo stáhonut
tony2
Profil
Myslíte že fonty z XP home pudou na professional :D?
tony2
Profil
Jo hoši (a hošky :D) díík super cedo sem nakonec našel!Jede dík.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0