Autor Zpráva
fidis
Profil
ahoj
Potřeboval bych pomoci s následujícím problémem: na mých stránkách mám nastaveny zvuky při přejetí odkazu pomocí tagu <Embed>.
V exploreru vše funguje, mozila však podporu pro zvuky nemá, musí se nainstalovat plugin. A to je kámen úrazu, protože v mozzile je defaultně nastaven quicktime, který nejenomže není to pravé, ale ani stáhnout nejde! a když jsem se pokoušel nadefinovat plugin, který se má stáhnout takto:

<embed type="application/x-mplayer2" pluginspage="http://www.microsoft.com/windows/mediaplayer/" name="tlacitko" src="tlacitko1.wav" hidden autostart="false">

tak se nestalo vůbec nic.

Poradí mi někdo?
Měsíček
Profil
Rada číslo 1.) nepoužívej tag <embed> ..
fidis
Profil
a jak to mam teda vyřešit?
Davex
Profil
Pro Mozillu použij tag <object> a prohlédni si testovací stránku. Aby to fungovalo v co nejvíce prohlížečích, tak je to docela alchymie. Například podle typu přehrávaného souboru záleží i na obsahu parametrů. Můžeš též vyzkoušet funkční přehrávač.
fidis
Profil
tak to je teda síla, ze všech těch videí mi šlo jenom to druhé, na ostatní potřebuju quicktime, který nejde stáhnout...
Davex
Profil
99% procent problémů s přehráváním médií ve Firefoxu na Windows vyřeší WMP plugin.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0