Autor Zpráva
Fred
Profil
Můžete se mi někdo s MSIE podívat sem http://jiko.cz/jiko-navrh/index.html , je potřeba mít zaplý js, bay zjistil zda je přítomen plugin a poté by měl buď poslat flash, nebo alternativní gif. Nemůžu nijak zkontrolovat jestli to mám dobře a vůbec nerozumím tomu vbscriptu z quirksmode.org . Mám nějak záhadně vypnutý flash v IE a vůbec nemůžu najít kde.
Petra
Profil
Taky se mi nezobrazuje, ani swf, ani gif.
Fred
Profil
Hm, tak to máš asi vypnutý i vbscript, můžeš se prosím podívat ještě na http://www.figo.cz tam to mají taky udělaný touhle metodou http://www.quirksmode.org/js/flash.html - tam mi tvrdí, že ho nemám nainstalován.
Nevím co s tím, někde na webu jsem viděl nějaký soft na snímání flashe do gifu, to by mi úplně stačilo, dát tam animovaný gif, jenže to nebyl freeware a nic zadara jsem nenašel.
Petra
Profil
To tě asi zklamu, to Figo se mi v IE zobrazí stejně jako ve FF, s flashem.

Jinak mám pocit, že tomu pomůže smazání Microsoft Internet Explorer, z toho ins.js prvního řádku.
Fred
Profil
To jsi mě vůbec nezklamala :-) díky, on mi totiž brácha telefonoval, že tam žádný flash nemá, ale ten gif jo. Nemám to prostě jak otestovat. Ten řádek jsem umáznul, tak doufám, že to bylo ono a nahradil to pomocí document.uniqueID to by mělo spolehlivě detekovat IE, tedy pokud není chyba jinde ?
Petra
Profil
Bych to jen umazala a ničím nenahrazovala teda :-)

Teď to funguje taky nějak divně, ten flash proběhne, ale někdy ne celý (mám pocit, že je tam jen do té doby, než se načte celá stránka) a pak zmizí, je tam po něm jen prázdný políčko. Divný.

Nebuďte líný a koukněte se na to ještě někdo. Třeba to nefunguje jen v mym divnym IE.
Fred
Profil
Díky moc, to už zní pozitivněji :-) , asi zítra sjedu někam do kavárny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0