Autor Zpráva
Ronny
Profil *
Zdravím... zkoukněte prosím tenhle web. V Opeře a Firefoxu by se měl web snad zobrazovat normálně, kdyby ne napiště prosím.

Zato mám problémy s IE... problémy jsou s IE 6 vs. IE7... v sedmičce to je hrozně rozházený... ale co mě udivuje ještě více je to, že web na localhostu mi vypadá takhle (správně) a na netu takhle ...nevite jak je to mozny?
Ronny
Profil *
tak zdá se že problém týkající se různého vzhledu na localhostu a na netu je pryč... nevím proč, ale prostě se mi nenahrály celé styly k IE...

Jestli vás můžu poprosit, proklikejte prosím web v jakýchkoli prohlížečích, jestli nenarazíte na bugy či tak.... zkouším to též, ale už jsem z toho otupělý:D
Joker
Profil
Ronny
V Opeře (9.27/Linux) to taky dělá trochu neplechu... text položek menu je posunutý o trochu výš než by měl, takže jsou nečitelné.

Jinak trochu mimo téma:
<br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br />
někomu je zima? :-)
A s vypnutými obrázky ten web vypadá dost podivně.
Ronny
Profil *
Joker
ty mezery jsou tam z jeste prvni verze, kdy se mi nechtelo otevrit okno s TopStyle Lite... vim, demence, opravim:D ...

a prave na to horni menu bych se chtel zeptat... protoze u kamose v IE6 vypada jinak nez u me v IE6... a je to tataz verze co je na netu... nevite cim to muze byt zpusobeno?

jinak co se tyka obrazku... web je slozen takrka cely z obrazku a v dnesni dobe je mizive procento lidi, kteri je maji zakazany... proto jsem se rozhodl takto...
Joker
Profil
Ronny
To si bohužel nejsem jistý, čím to je způsobené. Ale v mojí Opeře jsou prostě ty texty posunuté jakoby "o řádek nahoru", takže jsou z větší části nad tím bílým podkladem, a tedy nejsou vidět.
No třeba vyhledávače z toho textu v obrázcích nebudou úplně nadšené.
A třeba já na mobilu surfuju zásadně bez obrázků. I když je fakt, že tohle není zrovna web, na který bych chodil z mobilu.
Ronny
Profil *
Joker
a jeste bych se chtel zeptat, co ostatni prohlizece?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0