Autor Zpráva
jrm
Profil
Dokážu nastavit, aby se mi PDFka ukládala na HDD. Podobně bych potřeboval nastavit, aby se mi soubor s extenzí "update" (když na zobrazené stránce na jeho název kliknu) stáhl a uložil na HDD.

V helpu FF je uvedeno:
Typy souborů
Dialog Akce pro stahování, který otevřete klepnutím na tlačítko Spravovat..., obsahuje typy souborů, které jste již stahovali. Co má Firefox udělat když narazí na další takový soubor můžete nastavit, když klepnete na tlačítko Změnit akci....

Myslel jsem si, že když jinou volbou stáhnu soubor s jinou extenzí, než mám v seznamu (kde je to PDFko + nastavení akce), tak se mi do toho seznamu zařadí nová extenze a pak ji budu moct přiřadit akci. Nestalo se tak po mnoha pokusech.

Nevíte jak zařadit další typ souboru do toho seznamu, ve kterém mohu zvolit akci co pak s ním, abych si mohl zvolit jeho uložení na HDD?

jrm
Profil
Nikdo netuší? pls...
jrm
Profil
Stále nikdo netuší jak přidat další typ souborů do seznamu akcí pro stahování?
preca1
Profil
kdo hledá najde. myslim, že by ti mohlo pomoct todleto

napiš, jestli funguje nebo ne
jrm
Profil
Funguje, ale není to ono. Musím na odkaz kliknout pravým na myši a z kontextového menu vybrat Uložit odkaz jako. Čili volba navíc a klikání jiným tlačítkem...
Dík za snahu; fakt je, že ze všech možných pokusů jsi trefil zatím nejblíž. Ale pořád si říkám, že to co chci přece FF musí umět.
Mike8748
Profil
jrm
na ten seznam se ti normalnim zpusobem dostanou soubory s priponama ktery jsou asociovany v operacnim systemu a pocitac vi jak je zpracovavat (pripadne FF pro ne ma odpovidajici plugin)

netusim co je .update, ale v podstate by melo stacit tu priponu asociovat s nejakym programem (treba notepad) a pak by to melo jit
jrm
Profil
Mike8748
Dík za typ, zkoušel jsem asociaci s rkEditem a pak i s notepadem, ale příponu jsem do uvedeného okna nedostal, proto se to stále nechová jak potřebuji. Mám FF 2.0.0.16.
preca1
Profil
hele a co tohle?
jrm
Profil
preca1
Seš dobrej hledač, já buď špatnej pokusník nebo to zase není ono. Jednak mne to moc neposlouchalo, druhak zase další okno a nějaký klik navíc...
Mike8748
Profil
no tak mi to nedalo a taky sem trosku hledal :)

potrebujes tohle
je to plugin pro ff2, umoznuje pridat mimetyp do seznamu, takze by se pak mel objevit na tom seznamu akci a nechat se tedy i ukladat
preca1
Profil
já to nezkoušel. jenom sem to našel. ale tak aspoň sem rozvířil diskusi a Mike8748 to vyřešil :) (podle jeho slov teda :))
jrm
Profil
Mike8748
Super - to je ono, děkuji se slzami v očích - vyhráls! :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0