Autor Zpráva
Mack
Profil
potřeboval bych otestovat tento kód

<A style="display: block" href="http://www.gawain.pc-slany.cz/">

<div style="width: 760px; height: 120px ; background-color: red; cursor: pointer; cursor: hand">
Gawain
</div></A>
Plaváček
Profil
No.. moc nechápu, co mám testovat, každopádně obsahem elementu A (který je inline) nesmí být blokový prvek a to ani za předpokladu, že pro A nastavíš display:block. Správný zápis by tedy měl vypadat takto:

<div style="width: 760px; height: 120px ; background-color: red">
<a style="display: block;width:100%;height:120px" href="http://www.gawain.pc-slany.cz/">
Gawain
</a>
</div>
Anonymní
Profil *
To vým taky ale zajímalo by mě jestli to funguje i takle v alternatyvních prohlížečích
Petra
Profil
Přijde na to co se myslí tím funguje a co se myslí těmi alternativními prohlížeči. Tohle totiž pořádně nefunguje nikde. Odkaz jako takový fungovat bude, ale jeho formátování tak docela ne. Text se bude zobrazovat podle vlastností definovaných pro <div> a ne pro <a>. Tzn. pokud mají všechny odkazy nastavenou zelenou barvu a divy mají černou barvu, tenhle "div v odkazu" bude mít taky černou barvu (někde se zeleným podtržením, v Opeře třeba bez podtržení). Prostě nejenže to je úplně špatný zápis, ale i jinak je úplně na nic.
Mack
Profil
o formátovámí toho divu mi nejde. V některých prohlížečích se při kliknutí na odkaz zobrazí okolo odkazu rámeček. Ale když je tam to div tak se ten rámeček nezobrazuje. Jde mi o to jestli ten odkaz bude fungovat i Opeře a v jiných prohlížečích
Leo
Profil
"V některých prohlížečích se při kliknutí na odkaz zobrazí okolo odkazu rámeček."

Pokud vam vadi takovehle detaily tak se to tady pred casem resilo, tusim ze pres JavaScript. Zkuste hledat neco jako odkazy, ramecek, atd. Leo
peta
Profil *
Mack: Chces rici, ze vse mimo IE jsou alternativni prohlizece? veliky usmev :)))
Alternativni prohlizec je vse, co neni default systemove. Cili v linuxu je alternativni IE, ale musis to poustet pres emulator win :)

Pokud nebude verze IE7, 6 je uz dnes vice mene nevhodna kvuli virum a spol, pak se IE neda pouzivat a asi bych jej nazyval take alternativnim (viz statistika, uvadi se 75% IE online) (treba ja jej mam spise pro testovaci ucely, jinak bych jej smazal z plochy i menu a ponechal pouze odkaz win-update)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0