Autor Zpráva
marfig
Profil
Podívejte se na www.zsgh.cz v IE nebo FF - v levem menu dole je logo Navrcholu, ale v Opere tam to logo mam dvakrat. Proc, je to originalni kod od navrcholu a chova se to nejak podivne.
Diky Martin
Petra
Profil
Opravdu logo Navrcholu? Vidím tam dvakrát počítadlo CNW, teda jedno moc nevidím, protože má blbě kód a ten kód CNW je tam opravdu dvakrát. Kód Navrcholu se mi zdá být úplně vpořádku a funkční.
marfig
Profil
Abych vyvratil pochyby:
viz www.zsgh.cz/clip.png v opere 7.54
a i CNW tam je 2x
Petra
Profil
Hm, hezký. Tak jsem to otevřela v Opeře 7.54 a mám to tam jen jednou. Ale věřím ti to, to se prostě stává :-) Budiž ti útěchou, že to pravděpodobně moc lidí takhle blbě neuvidí.

Těžko říct, ale tipovala bych, že za to může ten chybný kód CNW před tím. Nebo pa ještě jiná chyba v syntaxi. Anebo se tvůj prohlížeč hlásí jakože zároveň má i nemá javascript :-) Zkus se tím mrknout na jiný web s počítadlem Navrcholu, abys vyloučil možnost, že chyba není na tvojí straně.
marfig
Profil
Hm, vidim, ze kompatibilita prohlizecu je vec senzacni :)
Ale mozna bude chyba v mem prohlizeci, v soucasnosti spravuji 3 weby, na vsech mam Navrcholu a na vsech 2x :) Taktez jsem si nasel jine weby, ktere pouzivaji Navrcholu a mam to tam 2x :(
Asi se kouknu po novejsi verzi, aktualizaci nebo tak neco.
Dik Martin
Boldrik
Profil
Ja to mam u sebe taky 2x (opera) - Opera asi zobrazuje i to co je v <noscript> i kdyz scriptuje spravne no.
marfig
Profil
Nainstaloval jsem si Operu 8.00 a ta logo Navrcholu chape jiz spravne.
Martin
mila
Profil
Aspoň budeš mít dvakrát více přístupů :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0