Autor Zpráva
mila
Profil
Teď jsem si v IE všiml jedné nepěkné věci na svých stránkách.
Podívejte se na http://hadanky.chytrak.cz/
Vpravo je seznam hádanek, pod ním je jejich počet. Ten je však o něco větší, než počet položek v seznamu.
Tak jsem hledal, kde se mi ztrácí, a zjistil jsem, že například hádanka Soud v poslední kategorii chybí.
Přitom je normálně ve zdrojovém kódu, jako všechny ostatní. Pokud se na to podívám bez stylů, tak tam je. Pokud tu část označím, zkopíruju a vložím do notepadu, tak tam je také.
Naprosto netuším, kde může být chyba. Kdyby zmizely všechny, tak to chápu, ale takhle...

Zajímalo by mě, jestli Vám mizí taky, a hlavně zda se s tím už nesetkali a nevíte, jak to řešit?
Díky.

mila
mila
Profil
Jinak koukám, proč má tato kategorie v ikonce zrovna logo Internet Exploreru? :)
Charlie
Profil
Jinak koukám, proč má tato kategorie v ikonce zrovna logo Internet Exploreru? :)

mila, protože IE je nejproblematičtější prohlížeč :o)
mila
Profil
Když nastavím pravý margin, tak se objeví, ale zmizí jiné.
Charlie
Profil
Zkus odstranit tohle:
ul li {

white-space: nowrap;
}
mila
Profil
To potřebuju, aby se jedna položka nedoslala na dva řádky. Vypadá to pak fakt blbě (a je to nepřehledné).
Charlie
Profil
No, to se nedostane, když dáš mezi slova pevnou mezeru  . Je to jednoduchý :o)
peta
Profil *
nevidim zadnou chybu, ani v IE6, ani FF1.04
Jestli ti neco mizi, jedna se asi o floatovani a neumis jej zapsat pro IE. Nebo jde o nejake zahadne pretekani kamsi, ale to bys pro mne musel zvlast asi popsat a doplnit obrazky :)

Mel bych taky hadanku, ale do rana neusnes :)
Provazky, ukolem je osvobodit neco, nekoho nebo jen oddelit :)
www.volny.cz/peter.mlich/Jine/provazky.gif
(to je z jedne takove hlavolamove knizky)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0