Autor Zpráva
SwimX
Profil
Dobrý den, mám podmíněné komentáře pro lte IE 5, IE 6, IE 7, ale pro IE 8 b1 mi nefunguje.
zde jsem našel toto <!--[if gte IE 8]><![endif]--> ale neběhá, kdežto <!--[if gte IE 7]><![endif]--> funguje. Jenomže IE 8 potřebuje jiný soubor než IE 7 takže toto řešení není dobré.

Děkuji za radu
quinux
Profil
SwimX
1)<!--[if IE 8]>
2) proč ladíš pro BETA verzi prohlížeče, který by v nejbližší době měl vyjít v betě nové, která se může chovat naprosto odlišně od bety 1?
joe
Profil
Jde to udělat tak, aby to bylo pro všechny prohlížeče stejný bez nějakých podmíněných komentářů. Zkusil bych to spíš nějak vyřešit bez nich ;-)
SwimX
Profil
quinux
1) nefunguje. možná eště bych měl říct, že využívám programu IE tester 0.2.2
2) jenom mně zarazilo že to nejde.
SwimX
Profil
joe
Jde to udělat tak, aby to bylo pro všechny prohlížeče stejný bez nějakých podmíněných komentářů. Zkusil bych to spíš nějak vyřešit bez nich ;-)
Nejde, využívám *.png soubory, poloprůhledné a kůli starším IE místo nich načítam *.gif soubory. A IE 5.5 chápe nák divně padding, takže kůli němu zas musím měnit šířku prvku. To je snad to jediné co v nich mám. Možná eště občas trochu jinej margin. Snažim se je využívat co nejmín.
quinux
Profil
SwimX
http://www.my-debugbar.com/forum/t99-%3C!--%5Bif.html

Nejde, využívám *.png soubory, poloprůhledné a kůli starším IE místo nich načítam *.gif soubory. A IE 5.5 chápe nák divně padding, takže kůli němu zas musím měnit šířku prvku. To je snad to jediné co v nich mám. Možná eště občas trochu jinej margin. Snažim se je využívat co nejmín.
Všechno jde, když se chce. Hoď odkaz třeba to vyluštíme. Jinak podporovat IE 5.x už je zbytečné - jen stačí zajistit, aby nedocházelo k příliš velkým rozpadům, ale ladit detaily to ne.
joe
Profil
SwimX
Průhledné PNG vyřešit lze, sice nevím jak na tom je konkrétně IE5.5 a nižší verze, ale zajímám se o IE6+. Ostatní IE mě celkem nezajímají, dělá to tak téměř už každý...
SwimX
Profil
Odkaz
jdu však spát, přijdu zítra, zatím děkuji
SwimX
Profil
quinux
http://www.my-debugbar.com/forum/t99-%3C!--%5Bif.html
Děkuji, aspoň vím, že je to problém IE testeru :)

joe
Průhledné PNG vyřešit lze
a prozradíš jak? :)
joe
Profil
SwimX
Zkus se podívat sem.
SwimX
Profil
joe
Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0