Autor Zpráva
TomBiker
Profil *
Mam docela kuriozni pripad. Mam k dispoizici stranky vytvorene teda pomoci tabulek. A je tam klasicky swap image. Najedu si na button a kousek od nej se mi zmeni obrazek na jiny (swap layer) Ale! Na mem notebooku (OPERA 9.52) pri rozliseni 1024x768 vse jede jak ma, po najeti na button se opravdu obrazek zmeni. Ale! kolega ma taky notebook taky operu 9.52 a taky rozliseni 1024x768 ale po najeti na button se obrazek nezmeni ale uplne zmizi. Vubec nechapu co to znamena. Bud ma kolega "rozbity" notebook, ale to by mu zase ostatni stranky nejeli spravne, nebo je nekde problem, napadlo me ze swaply obrazek se treba zobrazuje pod backgroundem na kterem obrazek je, ale nevim jak nadefinovat aby se pokazdy zobrazoval na backgroundu a pokazdy byl tudiz videt. jinak nevim, neresil nekdo neco podobneho? diky
Tomasds
Profil
Bez odkazu na stránku s daným problémem ti není pomoci.
Bubák
Profil
TomBiker
Pravděpodobně se kolegovi "pouze" nenačetl obrázek, třeba z důvodu nekvalitního připojení k netu, nebo měl v nastavení Opery (záměrně, nebo omylem) zobrazení "Obrázky z cache".
Joker
Profil
TomBiker
Nemá kolega řeba vypnutý Javascript nebo něco takového?

edit: vlastně ne... spíš to vypadá, že se ten obrázek prostě nenačte. Možná by pomohlo obnovit stránku (případně předtím vymazat cache)
joe
Profil
TomBiker
Nemá kolega třeba nastaveno načítání obrázků z cache? Občas to tak mám a pořád držim F5, že to nejde :-)
TomBiker
Profil *
no zkouseli jsme vymazat cache ale stale to tam blbne, jako logika jde uplne ted stranou, nechapu co to je. Pripojeni ma celkem dobry na to aby se mu nenacetl obrazek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0