Autor Zpráva
Sylar
Profil
Nevíte prosím někdo jak na jeden OS nainstalovat zároveň FF 2 a FF 3 ?
Díky
DoubleThink
Profil *
Použij portable verzi.
Bubák
Profil
Každou verzi nainstaluješ do jiné složky.
Manq
Profil
Každou verzi nainstaluješ do jiné složky.
To jsem zkoušel, a nepovedlo se mi to. Tobě ano?
panther
Profil
Manq
To jsem zkoušel, a nepovedlo se mi to. Tobě ano?

kromě toho se musí vytvořit pro každou verzi jiný profil

Sylar
portable verzi bych nedoporučoval, zkoušej hledat, najdeš i "manuály", jak zprovoznit klasickou dvojku i trojku zároveň
Sylar
Profil
Bubák
To nevím jak myslíš, ale pokud tak jak to je napsáno tak to nejde. Mozilla mi hodí hlášku jestli chci současnouverzi ugradovat na 3ku.

panther
Proč bys nedoporučoval portable verzi ? instnul jsem jí a běží v pohodě jak 2ka tak 3ka ... jediné co, nemůžou být spuštěné obě najednou ale s tím jsem počítal ...
srigi
Profil
Nad tymto problemom uz tiez dlhsie dumam, lebo 2ku nekcem opustat. Vidim to na virtualny pocitac. Ked nieco ladim, musim mat browsery otvorene sucasne.
panther
Profil
Sylar
Proč bys nedoporučoval portable verzi ?

mám k portablům takový divný vztah, nemusí být vždy 100% spolehlivá

jak mít dvě "plnohodnotné" instalace firefoxu současně, stačí hledat, např.: tady
Sylar
Profil
panther
Myslíš spolehlivá co se týče zobrazování obsahu či bezpečnosti nebo čeho ?

srigi
to tedy nevím, je sice pravda že je lepší mít oba dva prohlížeče spuštěné zároveň ale že by se mi kvůli tomu chtěl dělat virtuální pc, to se přiznám že moc ne ...
Bubák
Profil
kromě toho se musí vytvořit pro každou verzi jiný profil
Profil mám jeden a pravděpodobně proto mi nejde spustit více verzí Firexoxe najednou.

To nevím jak myslíš, ale pokud tak jak to je napsáno tak to nejde. Mozilla mi hodí hlášku jestli chci současnouverzi ugradovat na 3ku.
Přiznám, že už si nepamatuji přesně, jak jsem to udělal. Protože FF nepoužívám jako výchozí prohlížeč, tak možná tak, že jsem smazal profil FF2, pojmenoval složku na firefox20 a pak jsem instaloval FF3.

Pokud potřebuješ spouštět starší verze FF a vnavíc současně, tak bych doporučil pro každou verzi jiný profil, ale jk na to, nevím, zatím nepotřebuji.
DoubleThink
Profil *
mám k portablům takový divný vztah, nemusí být vždy 100% spolehlivá
Iracionální strach není zrovna pádný argument. Používám tři verze portable FF na testování webu a javascriptu už delší dobu a žádný problém jsem nezaznamenal.
Sylar
Profil
DoubleThink
Stáhnul jsem si tu co jsi mi odkazoval a funguje - zatím - normálně :-) jen tedy musím vypnout 2ku abych mohl spustit portable 3ku ... ty to děláš taky tak nebo jsi přišel na to jak spustit obě dvě naráz ?
Railbot
Profil
jen tedy musím vypnout 2ku abych mohl spustit portable 3ku
To tak bývá i s klasickou verzí a portable jakoukoli jinou. Bije se to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0