Autor Zpráva
Olda3
Profil *
Předdefinoval jsem si JavaScript na otevření nového okna s obrázkem. Obrázek je 200x300 px a otevírám nové okno 200x300 px. Při otevření ve FireFoxu funguje všechno jak má a jak si to představuji. Ovšem při otevření v IE se otevře okno se správnou výškou, ovšem už ne se správnou šířkou... Obrázek tam je hned vpravo na začátku a pak je tam kus (asi 100 px) volného bílého místa...
Je chyba ve scriptu?

Dík
Railbot
Profil
Olda3
Script ani jiný kód jsi nám neukázal. Já se divám do křišťálové koule a tam také není. Možná někdo umí věštit z lógru a tam to bude. Pak ti třeba někdo poradí.
Joker
Profil
Olda3
Nejspíš je chyba ve skriptu. Tohle to tuším dělá, když jsou tam někde blbě uvozovky, taky se mi to kdysi stalo... největší legrace na tom je, že potom z trojice Firefox-Opera-IE každý to okno otevře jinak... alespoň v době, kdy jsem to zkoušel to tak bylo. Firefox přesně, IE správně výšku a úplně jinou šířku, Opera správně výšku a úplně jinou šířku. :-)

Ovšem bez ukázky skriptu si samozřejmě nemůžeme být jistí.
Bubák
Profil
width = number
Internet Explorer 7. Sets the width of the window in pixels. The minimum value is 250, and specifies the minimum width of the browsers content area.
Prior to Internet Explorer 7 the minimum height value is 100.
Zdroj: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms536651(VS.85).aspx
Olda3
Profil *
Aha...takže v tom to bude... script je správný, ale IE nemůže otevřít tak úzké okno... Škoda no...
Dík

A ještě se chci zeptat... když teď otevírám okno tímto scriptem ve FireFoxu 3, tak se tam nahoře zobrazí ta "Lišta navigace"... ale předtím ve starém FF 2.x se to otevíralo bez té lišty. Ve scriptu to mám zakázané, ale tento nový FF si to tam přesto zobrazí... Nevíte proč nebo jak to vyřešit?

Dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0