Autor Zpráva
Orchard
Profil *
Omlouvám se, že se poslední dobou uchyluji už k třetímu tématu. Hned uvedu stránku, abych byl pochopen. Nutno otevřít v nejnovějším IE7.

www.petraross.cz/index2.php

Patička se neustále zobrazuje nahoře. Nedávno jsem řešil problém s délkou textu. To jsem vyřešil, jediné IE7 mi to nežere. Zkoušel jsem clear:both, Plaváčka, celé seřadit znovu, floaty a position... IE 7 mi jednoduše stále strká patičku nahoru. A já už nevim, co bych zkusil.
george
Profil
A co použít CSS Hacky? Třeba speciálně si vyhradit CSS soubor pro Internet Explorer 7 a donutit ho udělat co je potřeba, tedy být dole.
Nox
Profil
A co použít CSS Hacky?
Raději podmíněné komentáře

Orchard
Ty to máš vůbec dělané dost zvláštním způsobem a dost nelogicky
Obsahový div i ten středový máš oba strčené do hlavičky s definovanou výškou asi 70px, atd.
mít to správnou strukturu, tak myslim že to pojede i v IE7
george
Profil
Nox
Taktéž si myslím, ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. :-)
Orchard
Profil *
Stranka je rozdelena na ALL a ALL_R. All je po sloupec s obrazky, All_R jsou obrazky + jazyky. Centrala, ona se 76 je logo + menu. Pod tim je gif s "Osobni prezentace a menu" carami. Pod tim je dalsi se zelenym napisem a citatem. Pod tim je dalsi div, rozdeleny na dva. Leve menu a textova cast. V textove casti je jeste div s udanou vyskou 335px, to je ono kruhove pozadi tam. To vse (ALL i ALL_R) je v divu VSECHNO a pod tim zobrazovana paticka, ktera se zobrazuje buhviproc nahore.
Orchard
Profil *
oprava : ALL je div s od loga po text po sloupec s obrazky
Nox
Profil
Firebug říká něco úplně jiného:

all a all_r jsou zanořené do divu obal a ještě do divu s class linie_h (který má výšku 70px a přitom obsahuje elementy dlouhé přes celou stránku)
a all_r neobsahuje jazyky, ty jsou mimo samostatně o 2 řády výš než je all_r
Nox
Profil
Vůbec ten kód je celkově špatný - pouze samé div a br - otevři si stránky některého
z webdesignových studií (kde by měla být záruka že to nebude blbě) a mrkni se do kódu,
jak to mají řešený
Orchard
Profil *
....kaju se, prostuduji;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0