Autor Zpráva
Cirdan
Profil *
zdravim, mozem sa opytat, ze preco Opera nevykresli komplet tabulku, teda tie ciary vo vnutri ked zadam rules="all" ? Dakujem
Yuhů
Profil
asi je to v Opeře špatně implementované. Nebyl by prosím příklad kódu na vyzkoušení?
Cirdan
Profil *
Neni problém.


<table rules="all" border="2">
<tr><td><font size="3" color="black" face="arial"><edit><b>P.č.</b></font></edit></td> <td><p align="center"><font size="3" color="black" face="arial"><b><edit>Názov piesne</b></font></edit></p></td> <td><p align="center"><font size="3" color="black" face="arial"><b><edit>Autor</b></font></edit></p></td> <td><font size="3" color="black" face="arial"><b><edit>čas</b></font></edit></td> <td><p align="center"><font size="3" color="black" face="arial"><b><edit>♪ Ukážka ♪</b></edit></font></p></td> <td><p align="center"><font size="3" color="black" face="arial"><b><edit>Text</b></font></edit></p></td></tr>

<tr><td><p align="center"><font size="2" color="black" face="arial"><edit>1.</font></edit></p></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit>Zlatá brána</edit></font></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit>slovenská ľudová</edit></font></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit>1:31</edit></font></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit></edit></font></td> <td><a href="texty/1.html" onclick="window.open('texty/1.html', '_blank', 'width=300, height=400'); return false"><font size="2" color="black" face="arial"> text </a></td></tr>

<tr><td><p align="center"><font size="2" color="black" face="arial"><edit>2.</font></edit></p></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit>Hodiny</edit></font></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit>slovenská ľudová</edit></font></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit>1:07</edit></font></td> <td><font size="2" color="black" face="arial"><edit></edit></font></td> <td><a href="texty/2.html" onclick="window.open('texty/2.html', '_blank', 'width=300, height=400'); return false"><font size="2" color="black" face="arial"> text </a></td></tr>
.
.
.
</table>

A ide to tak ďalej až do uzavretia tabuľky.
Posielam teda len tu tabulku....Ak by trebalo viac treba povedať pošlem...
habendorf
Profil
1) rules="all" je defaultní hodnota, takže ji zadávat nemusíš
2) Mě opera tu mřížku vykreslí celou, naopak IE ne
3) Asi to není nejelegantnější řešení, ale dej prostě do těch prázdných buněk mezeru
<td><font size="2" color="black" face="arial"><edit>&nbsp;</edit></font></td>
Yuhů
Profil
taky by mohlo pomoci

<style>
table {empty-cells: show;}
</style>

to je styl, který jsem ještě nestihl dopsat na stránky, ale funguje celkem skušně. Způsobuje vykreslování prázdných buněk.
Yuhů
Profil
a co je ten tag <edit>?
Cirdan
Profil *
:-))) <edit>???? no ked som zacinal s html cca pred 3/4 rokom, tak mi kamos ktory s tym robil povedal, ze tym sa zadava to co bude vypisane. Potom som to skusil aj bez toho a ide to, ael som si nejako zvykol to pouzivat, viem ze to je asi blbost. Asi to dam prec.....
[/b]habendorf[b] mne zase naopak IE-ano, Opera-nie.
Ale dakujem obidvom, nieco vyskusam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0