Autor Zpráva
Kajda
Profil *
Jak je to s funkcí css vlastnosti z-index v IE 6?
Mám jeden velký a pro mě už asi neřešitelný problém. Opravdu už mě nenapadá, proč to IE 6 dělá.
Pomůžete?
Stránka: www.skauting.cz/srubaci/jine/proc.htm
Takže:

Stránka je tvořena spoustou absolutně či relativně pozicovaných oddílů (div).
Problém se týká hlavního oddílu, který je tvořen jedním obalovacím divem (.divobsah), který je absolutně pozicovaný a ve kterém jsou relativně pozicované divy hlavní okno (.divhlavniokno) a zápatí (.divzapati). Ten obalovací oddíl má vpravo rámeček. V oddílu hlavní okno by měly být obrázky otazníku (nápověda, vedle formulářových polí), na které když se najede myší, měl by se pomocí javascriptu zobrazit div (.divssnapoveda), který je v hlavním okně, s nápovědou a je skrytý (visibility: hidden). Ačkoliv má ten nápovědovej div z-index největší z celé stránky, rámeček obalovacího divu jím prochází, ale nejdivnější na tom je, že prochází až tak od poloviny stránky, zkuste najet na obrázek vedle prvního formulářového pole a pak postupně na další. Dokáže mi to někdo rozumně vysvětlit? FireFox to nedělá, jiné verze IE momentálně nemám k dispozici.
Fred
Profil
Vyšší prvek viz. http://www.jakpsatweb.cz/css/z-index.html
Fred
Profil
Tak jsem se na to znovu díval, předtím jsem nekoukal do zdrojáku, promiň. Dej ty divy s nápovědama mezi konec hlavního okna a začátek zápatí.

<!-- Konec hlavního okna -->
<!--Nápovědy-->


<!--Konec nápověd-->

<!-- Zápatí -->
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0