Autor Zpráva
Hampy
Profil
Ahoj lidi, nevím už co s tím - v mozille se mi rozjíždí stránka a prostě na to za boha nemohu přijít. Když mi někdo poradí, budu mu nesmírně zavázán... adresa webu je:

serm-teplice.wz.cz

Prosím Vás, nehodnoťte mi vzhled či obsah webu, vím, že to není žádná bomba. Prosím jen o pomoc s tím rozjetím do stran...díky moc všem co napíšou
Hampy
Profil
Ahoj lidi, nevím už co s tím - v mozille se mi rozjíždí stránka a prostě na to za boha nemohu přijít. Když mi někdo poradí, budu mu nesmírně zavázán... adresa webu je:

serm-teplice.wz.cz

Prosím Vás, nehodnoťte mi vzhled či obsah webu, vím, že to není žádná bomba. Prosím jen o pomoc s tím rozjetím do stran...díky moc všem co napíšou

p.s. v IE to jede správně, v mozille se to rozjíždí - pro upřesnění...
*.*
Profil *
ahoj.. neukoncujes <td> a k
#levy_okraj {width: 20px; background-image: url("images/levy_okraj.jpg"); margin: 0px; padding: 0px;} bych pridal jeste
background-repeat: repeat-y a k #pravy_okraj taky.. no jinak to je delany tak nak pseudo tabulko css takze az pridas ty </td> tak uvidis jestli se to spravi nebo rozsype :P a pokud bys to chtel nechat a chtel mit zvetsenou tu mezeru mezi aktualitama a obsahem tak zvetsi sirku obrazku xD s pozdravem *.*
*.*
Profil *
no jeste muzes skusit dat odkaz reklama do samostatny bunky a tabulku obsah uzavrit az za reklamou (resp staci jedna tabulka) tudiz by se ti to melo samo srovnat a rovnou to muzes propojit s patickou tj uzavrit tabulku az za patickou a ne za reklamou ale paticka se ti v tom pripade roztahne ne jen pod obsah ale i pod obsah+reklama takze zalezi cemu davas prednost. to je ale jen moje pouha teorie a dedukce zalozena na nulovy praxi xD
*.*
Profil *
a jeste bych ukoncil </tr> ale vsim sem si ze to je html4 takze tam se nak neukoncujou znacky ci co no nevim zkusit to muzes xD

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0