Autor Zpráva
H13
Profil
Ahoj, nemáte prosím náhodou někde informace, zda vývojáři IE opraví bug, kdy nefunguje vlastnost: Vertical-align:middle:

Vertical-align:middle no longer works with images. The same applies to align="middle"

nebo zda lze použít nějaký hack.

Mám stránky, kde jsou obrázky umístněny doprostřed boxu. Už celkem dost lidí si tyto stránky prohlíží s IE 8 beta. A protože zde nefunguje vertical-align: middle (ani v css, ani v html), pak se obrázky vůbec nezobrazují :-(

díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na H13:
Řekl bych, že ho už opravili.
Vycházíš ze stránky, která zřejmě zatím nereagovala na vydání druhé betaverze. První beta byla dost rozvrtaná, porouchala hodně věcí, které dříve osvědčeně fungovaly.
H13
Profil
Chamurappi
Ano, teď jsem naistaloval beta2 a ta už tento bug neobsahuje, což mě moc potěšilo, teď jen poopravit komentáře: <!--[if IE]> na <!--[if lt IE 8]> a bude to ok :-)


díky moc za odpověď
quinux
Profil
H13
teď jen poopravit komentáře: <!--[if IE]> na <!--[if lt IE 8]>
Vyhnul bych se takovému vylaďování u BETA verze. Počkal bych na finální a na lidi, kteří si prohlíží web v IE 8 již dnes bych se s prominutím vy*ral. BETA verze jsou určeny k testování ne k ostrému nasazení.
H13
Profil
quinux
je to komentář pouze k vlastosti vertical align, tipuju, že když už to opravili, že toto už se měnit nebude. Tak trochu jsem rád připravenej

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0