Autor Zpráva
H13
Ahoj, dá se někde v IE nastavit aby se odkazy s target="_blank" otevíraly v nových záložkách a ne jako nově otevřený prohlížeč

díky, Honza
Miloš
Ach jp, ta lenost.
Sám IE nepoužívám a matně si pamatuju, že se nastavoval přes vlastnosti / Možnosti internetu.
Stačilo se podívat a ejhle – je to tam:
Nástroje / Možnosti internetu / Změnit zobrazení webových stránek na záložkách: Nastavení / Při zjištění automaticky otevíraného nového okna: Vždy otevírat automaticky otevřená okna na nové záložce
A je to. Že to ani nebolelo?
H13
Miloš
Že to ani nebolelo?
Bolí, každý spuštění IE hodně bolí (vidět, co se zase špatně zobrazuje)

Každopádně díky moc, vůbec jsem netušil, že by toto mohlo být nastavitelný (místo lenosti bych spíš použil nechuť).

Ještě jednou díky
Miloš
každý spuštění IE hodně bolí (vidět, co se zase špatně zobrazuje)
Nebude to tím, že píšeš v quirku? http://wellstyled.com/html-doctype-and-browser-mode.html
Joker
H13
vůbec jsem netušil, že by toto mohlo být nastavitelný
Vždyť je to nastavitelné snad ve všech "záložkových" prohlížečích (v IE7 a Opeře určitě, ve Firefoxu myslím taky, dál nevím)
H13
Joker
No ale u IE bych to prostě nečekal :-) ... upřímně: vůbec jsem to netušil, protože mi to FF (Mozilla, Seamonkey) a Opera nastavily automaticky

Miloš
Bude to nečím jiným, viz:
Otevřít prohlížeč, zadat www.google.com a do vyhledávacího políčka zadat: IE bugs :-)
Nejde o můj vlastní kód, ten v IE testuji a berličkuji.
Naštěstí to vypadá, že v IE 8 se počet bugů sníží (už jsem jich pár testoval a vypadá to slibně)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: