Autor Zpráva
kabanos
Profil *
Ahoj,
mám stránku s iframem, jejíž vzhled řídím přes css. V iframu mám stránku s formulářem, který přes php vygeneruje obsah nového souboru css. Ten se mi pak načítá. Tímto způsobem mohu pomocí formuláře měnit vzhled stránek. Problém je, že po odeslání formuláře a vygenerování souboru css provedu pomocí funkce
parent.location.reload(true); znovunačtení stránek. Tento způsob mi v pohodě funguje v IE, ale v FF se to zacykluje, reloaduje se stále dokola. Jak to mám vyřešit?

Dík
Pesulap
Profil
Zkus místo parent.location.reload(true); použít obyčejný header('location:http://www.example.cz/);
Venca V
Profil
Pesulap
Nepleť php s javascriptem... mmm moderátor by to mohl přesunout do patřičné sekce.

kabanos
Dej ukázku kódu, nebo nejlépe odkaz na problematickou stránku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Vencu V:
A která sekce ti připadá patřičná? Tazatel kabanos má problém s nekonečnou smyčkou reloadů v jednom prohlížeči.
Venca V
Profil
Chamurappi
Osobně to vidím jako Javascriptový dotaz;-) Ta smyčka je evidentně způsobená javascriptovou funkcí parent.location.reload(true);
Chamurappi
Profil
Reaguji na Vencu V:
Háček je zřejmě v tom, že ten znovunačítací klientský skript generuje pomocí serverového skriptu opakovaně a ne jen jednou.
Současné zařazení do kategorie vyhovuje.
kabanos
Profil *
Ahoj, díky za rady, i když se diskuze ubírala spíš jiným směrem:-))

Vyřešil jsem to následovně:
pro FF: top.window.location.href = "index.php";
pro IE: parent.location.reload(true);

Nevim proč a jak to, ale funguje mi to. Jinak dík.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0