Autor Zpráva
Petr Z
Profil
Ahoj vsichni!
Mam zasadni problem s CSS menu - nekorektni zobrazeni v IE 5.5, 6 a 8 (beta2), IE 7, Opera, Google Chrome a Firefox funguji.
Jedna se o horni menu na teto adrese: www.4artdesign.co.uk/shark/dev/ Po najeti na odkazy CARD HOLDERS, PARTNERS, AGENTS...
se ma vyrolovat submenu, coz se v nekterych prohlizecich nedeje.

source code menu je zde: http://www.4artdesign.co.uk/shark/dev/apl/menu_roll.php
CSS menu zde: http://www.4artdesign.co.uk/shark/dev/css/menu.css

Rad i financne prispeji za vasi pomoc a nabidnu dalsi externi spolupraci.
Predem dekuji. Petr Z
peta
Profil
Petr Z
— Moderátor (Ch): Odmazán výpis z chybové konzole Firefoxu. —

Zkousel jsem ve FF3 a IE7 menu rozbalit a zda se, ze to jede bez chyb v konzole.
V Opere 9.01 mi to tez rozbalil, ale pri pokusu dostat mys do menu mi to zhaslo. Zrejme nejaky problem s marginem. Nastavil bych vsude na 0. Navic se mi tam nejak zobrazuje pozadi v tech polickach inputu. Zrejme problem s float, zkus zrusit, zakomentovat, vsechny float.

co se tyce prohlizecu, tak obvykle posledni verze nejsou odladene, treba mne zlobi FF3.
'v nekterych prohlizecich nedeje' - jmenuj ktere a jak se to chova.
— Moderátor (Ch): Vždyť to píše v titulku vlákna, ty trdlo. —
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra Z:
Explorer 6 a nižší podporuje :hover jen na odkaze. Hledej „hover.htc“.
Osmičku bych na tvém místě zatím moc neřešil.
Petr Z
Profil
Reaguji na Peta:
O tom problemu s Operou vim, zatim jsem jej neresil. Nevim jake pozadi v inputech mluvis, pokud je to ten stin v leve a horni casti inputu, tak to je tam schvalne. Jedine co nevim jak udelat, je to aby se mi vyrolovalo to menu v IE 5.5 a 6. Na tvou radu vyzkousim zmenit ten FLOAT. Dekuju.

Reaguji na Chamurappi:
Diky, o podpore :hover jen na odkaze jsem nevedel. Je ten hover.htc validni? Vyzkousim. Jinak mas pravdu, na IE8 se vykaslu. Dekuju.

Vsem: nemate chut to nekdo odladit za me? Jak uz jsem psal vyse, rad to zaplatim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0