Autor Zpráva
gygabyte
Profil *
Mam pokusny web, schválně ho skuste zobrazit v mozille a pak v IE. Nevíte nekdo, jak zařídit, aby to vypadalo stejne v mozille jako v IE?
Bubák
Profil
Příčinou je rozdílný box-model
www.jakpsatweb.cz/css/moz-box-sizing.html
gygabyte
Profil *
A neporadíte mi někdo jak to udělat aby to vypadalo úplně stejně?
Bubák
Profil
A neporadíte mi někdo jak to udělat aby to vypadalo úplně stejně?
Ne. Rada je ve výše odkázaném článku, zkus ho přečíst znova a pořádně.
gygabyte
Profil *
<style>
* {-moz-box-sizing: border-box; box-sizing: border-box;}
</style> jsem vložil, ale barva ohraničení a odstupy jednotlivých fieldsetů zustalo stejné :(
gish
Profil *
Mám podobný problém. Asi před měsícem jsem si vytvořil ve FrontPage webové stránky. Zkoušel jsem je v průběhu práce na IE i Firefoxu, abych docílil toho, že se budou v obou prohlížečích zobrazovat správně. No ale dneska jsem zjistil, že po posledním upgradu (v 3.0.1) Firefoxu se mi v tomto prohlížeči zobrazují webovky s malou vadou. Došlo nějak k rozhození rozměrů u buněk (buňky?) tabulky a výsledkem je, že mi stránky hyzdí tenká černá čára.

Ta vznikla následovně:
- jako pozadí buňky jsem totiž použil obrázek, který PŘESNĚ pasoval do jejích rozměrů
- rozhozením rozměru buňky (resp. jejím rozšířením) v nové verzi Firefoxu došlo k tomu, že se za obrázek pozadí vložil automaticky další = a výsledkem je černá čára, neboť okraj obrázku je černý

...doufám, že jsem to vysvětlil dostatečně srozumitelně... stránky najdete zde www.buri.webovka.eu (to je úvodní strana, ta je ok... špatné jsou pak ty další)

...chci se tedy zeptat, zda je možné nějakým způsobem docílit toho, aby se stránky zobrazovali ve všech prohlížečích stejně...

...musím také podotknout, že jsem v této oblasti opravdu amatér a všechny ty všemožné kódy mi nic něříkají...

Předem všem děkuji za pomoc a radu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0