Autor Zpráva
Aberon
Profil
Ahoj nevíte proč se mi při přblížení nebo oddálení v IE stránka rozsype? Kamarád mi dokonce psal ,že ji má rozsypanou hned zezačátku jak v Mozzile tak v IE. Nechápu ..... díky za rady
Aberon
Profil
sorry istari.xf.cz
Davex
Profil
Všechny bloky jsou absolutně pozicované, takže prosím upřesni, jak se to "rozsypání" projevuje.
Aberon
Profil
Stačí si v to v IE přiblížit a hned uvidíš. Nebo sem snad blázen ,že to je problém jenom u mě na compu?
Davex
Profil
Při zvětšení písma ti díky absolutnímu pozicování a napevno definovaným rozměrům bloků vytéká text z rámečku. Při zvětšení (zoom) jsem si všiml pouze mizející linky pod hlavičkou. Žádný další problém se sypáním není na první pohled pozorovatelný.
Aberon
Profil
Sem blázen :D, zvláštní a bratranec mi ještě píše jak to má strašně rozsypaný. Moje "Vzoomování" na 160% ZDE http://www.istari.xf.cz/rozsyp.jpg
Davex
Profil
Možná to záleží na tom, jakou verzi IE používáš a s jakými hotfixy. Myslím, že IE7 měl nějaké problémy s počítáním rozměrů při kombinování marginu a absolutního pozicování. Zkus začít u toho.
Aberon
Profil
Díky mrknu na to
Aberon
Profil
Měl jsi samozřejmě pravdu zlobivý je MARGIN. Nevím jestli je to kombinací s Absolutním pozicováním, ale když to říkáš tak to asi tak bude. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0